У квартирі полтавки Ірини Дудник дощі – і влітку, і взимку

У квартирі полтавки Ірини Дудник дощі – і влітку, і взимку. Пів року тому у її будинку, що по вулиці Гребінки, 24 Б, капітально відремонтували покрівлю, відтоді і розпочалися серйозні проблеми. Дах, розповідають мешканці, пропускав воду і раніше, але не в таких масштабах. Подробиці – у сюжеті.

Цей будинок, що по вулиці Гребінки, 24 Б, звели на початку 1960-х. Капітального ремонту покрівлі, розповідають мешканці, тут не було пів століття, але влітку минулого року таки дочекалися. Раділи не довго: після реконструкції оновлений дах почав протікати з подвійною силою.

/Ірина Дудник, мешканка будинку по вул. Гребінки, 24 Б
З сусідами ходили на прийом до міського голови і до його заступників, зверталися і до депутатів, але зробили, як зробили. Коли видно, що дошки ніхто не знімав, можна побачити, що вони гнилі. У нас була можливість виходити на дах і стежити за процесом, після чого будівельники закрили вихід на дах/

Ірині Дудник пощастило найменше, жінка мешкає на верхньому поверсі, тож всі опади у неї – в квартирі. Через це власниця не може зробити ремонту, бо це все-одно, що викинути гроші на вітер.

/Людмила Трусова, мешканка будинку по вул. Гребінки, 24 Б
Там грибок і стіни мокрі, а я під нею, тож і до мене, звичайно, дійде/

Те, що під час ремонту даху щось пішло не так, відмічають усі мешканці будинку.

/Людмила Трусова, мешканка будинку по вул. Гребінки, 24 Б
На даху капало, так дивно, що мороз і капає, значить, там щось гріє!/

У випадках, коли через недопрацювання ремонтників у мешканців капає зі стелі, фахівці радять зафіксувати усе на фото чи відео, запросити сусідів та працівників ЖЕДу і скласти акт обстеження. Щоб обрахувати вартість збитків, доведеться залучити експерта.

/Олександр Дзюбенко, адвокат
Практика показує, що це все буде довго тривати, ЖЕД навряд чи зробить, але буває, що й робить. Якщо вона навіть зробить за власний кошт, матиме право звернутися до ЖЕДу, щоб їй перерахували квартплату з урахуванням витрат, які вона понесла. Тоді у судовому порядку можна буде цей взаємозалік зробити/

Ірина Дудник зізнається: не збирається замовчувати проблему. Як оцінюють ситуацію в міському управлінні житлово-комунального господарства, ми спробували дізнатись у фахівців прес-служби міської ради, але даремно, тож традиційно чекатимемо відповіді на запит.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію