91-річний дідусь став жертвою двох нападників у Глобино

91-річний дідусь став жертвою двох нападників у Глобино. Чоловіки вдерлися до його домівки та почали вимагати гроші. Своє наполегливе прохання підкріпили ножовим ударом та тілесними ушкодженнями. Про трагічну розв'язку цієї події дивіться у наступному сюжеті.

Про розбійний напад у Глобино до поліції повідомила місцева мешканка. Вона розповіла, що до будинку її сусіда навідалися непрохані гості.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
Два невідомих проникли у домівку до дідуся, виламали вхідні двері, нанесли йому тілесні ушкодження, а також ножові поранення. Вони вимагали від нього грошей. Оскільки грошей у дідуся не виявилося, вони забрали його телевізор та ТВ-тюнер, після чого зникли/

Нанесені травми були не сумісними із життям 91-річного чоловіка. Потерпілий невдовзі помер. Місцеві поліцейські мобілізували усі свої сили задля пошуків нападників. Їх вдалося виявити за лічені години.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
Ними виявилися 33-річний та 47-річний мешканці цього міста. На сьогоднішній день вони затримані, дають покази. У відношенні вказаних осіб відкрите кримінальне провадження за статтею 187 – розбійний напад/

Правоохоронці повідомляють: від початку року у Полтавській області почастішали випадки нападів на літніх, самотніх осіб.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію