У Супрунівці пройшов фінальний етап гонок Snow Attack Series

Аеропорт в Супрунівці цими вихідними наповнився транспортом. Щоправда, не літаками, а легковими автівками. Тут пройшов фінальний етап гонок Snow Attack Series. Учасники з'їхалися з усієї України. Більше двох десятків прибуло на Полтавщину, аби визначити, хто швидше їздить по снігу.

Так стартував 4-й етап Snow Attack Series, організований спільнотою Драйв2Полтава. Визначали перможця в швидкісній зимовій їзді біля аеропорту в Супрунівці. Сюди з'їхалися любителі поганяти з усієї України. Василь Мироненко – з Харкова. В нього звичайний повноприводний не турбований Мітсубісі Лансер. Єдиної поради, як краще їздити, не дає. Говорить: все залежить як від вміння водія, так і від якості траси.

/Василь Мироненко, учасник Snow Attack Series
Дорога слизька, постійно змінюється. Десь швидше поїхав, а десь застряв, вилетів, трішки вповільнився, і все: програв/

Яскравий приклад того, як втрачається час, – ось цей поворот. Частина учасників не змогла його подолати з першого разу.

Про погодну нестабільність під час підготовки заходу розповідає й організатор Андрій Приходько.

/Андрій Приходько, організатор Snow Attack Series
Ми приїздили в четвер оглядати трасу, все було шикарно. Думали, все класно. Вчора півтори години шукали трактор в Решетилівці, щоб почистив трасу, бо реально замело. Замерзло. Не було дощу та плюсової температури, щоб підтануло. Тут теж саме. Дуже важко проводити зимову серію, бо погода в нас взагалі непередбачувана/

Але, тим не менше, на 4-й етап з'їхалося 23 автівки. Змагалися в трьох категоріях: повноприводні, передньоприводні та задньоприводні. Участь у Snow Attack Series, зазначають пілоти, – це можливість відпочити від буденності.

/Андрій Шаповал, учасник Snow Attack Series
Повна розрядка, повністю відпочиваєш від всього, відключаєшся і якийсь адреналін по-любому/

Дмитро Білогубцев на Субару не вперше бере участь у подібних гонках. Минулого року здобув перемогу. Нині ж його рейтинг дещо зменшився.

/Дмитро Білогубцев, учасник Snow Attack Series
Бачу вже по ситуації, що мені дісталося 3 місце. У нас з'явився дуже сильний конкурент з Києва, який вибив і Юру, і мене на 2 і 3 позицію. Але це досвід та задоволення/

В повноприводному класі перемогу здобула ось ця Шкода Йеті. Вона обігнала Ауді ТТ та Субару WRX STI. Відтак під час нагородження з Дмитра навіть жартували.

Кубки, 6-ти літровий запас омивайки, жетони на автомийку та заряд позитиву. Такі презенти отримали переможці, призери та учасники Snow Attack Series 2016.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію