Обласна бібліотека навіть у вихідні є центром дозвілля для творчих полтавців

Обласна бібліотека навіть у вихідні є центром дозвілля для творчих полтавців. Щонеділі тут збираються учасники «Клубу цікавих зустрічей». Цього разу відкрили виставку живописних робіт, декупажу та розпису на склі, а ще – танцювали. Для членів клубу виступив колектив «В ретро тільки дівчата».

Цієї неділі в обласній бібліотеці дебютував колектив «В ретро тільки дівчата», створений на базі клубу історичного бального танцю «Полонез» міського будинку культури. «Дівчатам» цього творчого об'єднання – за 50-т, і танці для них – один із способів самовираження. Єдина проблема колективу – відсутність чоловіків, тож у парі доводиться танцювати одна з одною.

/Людмила Сотник, керівник колективу історичного бального танцю «Полонез»
З дівчатами ми ходили на дискотеки, я підійшла до одного чоловіка, він рухається добре, але ж не бажають вони танцювати, мабуть, стидаються, говорячи українською мовою/

В репертуарі колективу – танці народів світу, серед них – полонез, падеграс, краков'як та кадриль.

Чоловікам у колективі, зізнаються жінки, вони б зраділи. Можливо, переглянувши наш сюжет, з'являться сміливці, які поповнять склад, шоправда, тоді в ретро будуть не тільки дівчата.

/Оксана Кравченко, відвідувачка заходів «Клубу цікавих зустрічей»
Більша частина вважає, що то я у молоді літа стрибав, а зараз я солідна людина, не до танців – це перша група. Друга група – все-таки щоб танцювати, треба мати для цього якісь навички/

Відсутість таких навичок не заважає цим полтавкам опановувати танцювальні рухи, а деяким учасницям клубу – нові види творчості. Жінки захоплюються живописом, розписом на склі, декупажем і різноманітним рукоділлям.

/Галина Вікторова, представниця «Клубу цікавих зустрічей»
- Як часто збираєтесь?
- В цьому році – кожної неділі, торік – раз на місяць. Тепер багато бажаючих поділитися своєю творчістю, зібратися, щось обговорити/

От і виходить, що навіть на вихідні в обласній бібліотеці, на базі якої діє «Клуб цікавих зустрічей», – людно. Полтавці різного віку проводять тут дозвілля, більшість з них, знову ж таки, – жінки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію