В Полтаві офіційно зареєстровано 46 мільйонерів

В Полтаві офіційно зареєстровано 46 мільйонерів. Про це повідомили в міській податковій інспекції. Фахівці підбили підсумки кампанії по декларуванню громадянами своїх доходів за 2015 рік. Загалом полтавці задекларували майже 460 мільйонів гривень.

Протягом минулого року полтавці, які задекларували свої доходи, найбільше прибутку отримали від оформлення спадщини, розповідають в міській податковій інспекції. Загалом задекларовано майже півмільярда гривень.

/Ірина Моісеєва, заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м.Полтава
Громадянами задекларовано доходів на суму майже 458 мільйонів гривень та нараховано майже 15 мільйонів податку на доходи фізичних осіб. На сьогодні 96% усіх податкових зобов'язань вже забезпечено сплатою/

В минулому році в Полтаві офіційно зареєстрували 46 мільйонерів. Вони задекларували майже 250 мільйонів гривень. Не лише олігархів, а й інших громадян податківці закликають не чекати, а вже готувати необхідні документи для декларування. Це допоможе в майбутньому уникнути черг.

/Ірина Моісеєва, заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м.Полтава
Обов'язок подати річну декларацію про майновий стан і доходів триває до 1 травня 2016 року. Це граничний термін подання. Звітність подати можна у нас в Центрі обслуговування платників, де надаються консультації по заповненню декларації або в режимі онлайн/

Декларації ж на отримання податкової знижки податківці прийматимуть до 31 грудня 2016 року. Право на знижку мають ті, хто отримував дохід у вигляді зарплати та сплачували за навчання; сплачував проценти за іпотечним кредитом; страхував себе або членів сім’ї; оплачував допоміжні репродуктивні технології, всиновлював дітей; поніс витрати у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу. Найчастіше, відзначають фахівці, люди отримують знижку у зв'язку зі своїм навчанням.

/Тетяна Гуржій, начальник відділу комунікацій ДПІ у м.Полтава
Розрахунково по кожному індивідуально. Залежно, яка сума була сплачена за навчання, яка була заробітна плата, який був сплачений податок на доходи фізичних осіб. Враховується, можливо, людина користувалася соціальною пільгою. Це теж враховується при розрахунку цієї суми до повернення/

Аби подати необхідні декларації, варто звернутися до Центру обслуговування платників Державної податкової інспекції у Полтаві за адресою вулиця Фрунзе, 155.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію