Китай зацікавлений у співпраці із Полтавською областю

Китай зацікавлений у співпраці із Полтавською областю. Спільну діяльність готові проводити в галузі інфраструктури, зокрема – у ремонті доріг. Про це і не тільки йшлося під час зустрічі губернатора Полтавщини Валерія Головка та представників китайської делегації.

Вперше на Полтавщині, вперше в Україні – представники впливової китайської компанії приїхали до нашого краю започатковувати партнерські зв'язки. Область, говорить губернатор Валерій Головко, до цієї співпраці готова.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Китай, напевно, є взірцем стрімкого і результативного прогресу у розвитку країни, економічної її складової інфраструктури, тому досвід і можливості Китаю ми повинні імплементувати і в Україну/

Компанія, яку представляють китайські гості, утворилася у 1953 році. На сьогоднішній день вона співпрацює з різними країнами світу.

/Джуін Гонг, керівник міжнародного департаменту китайської компанії Haisum Engineering
Найголовніший напрямок дії нашої корпорації – це комунальне будівництво у різних містах. Ми будуємо школи, лікарні, готелі, дитячі садки, займаємося будівництвом доріг/

З Україною компанія готова працювати за кількома напрямками: розвиток інфраструктури, будівництво доріг тощо. Поряд із цим китайська сторона висловила бажання брати участь у конкурсах та тендерах щодо реалізації тих чи інших проектів на теренах Полтавщини. У свою чергу Валерій Головко підкреслив, що влада зацікавлена у створенні спільних підприємств, залученні інвесторів, які допоможуть полтавським підприємствам перейти до виготовлення експортно націленої і конкурентноспроможної продукції, мати збут за межами України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію