Американці вчать лідерству полтавську молодь

Американці вчать лідерству полтавську молодь. До нашого міста приїхала волонтерка із Корпусу миру. Тренінг з її участю влаштували в обласній бібліотеці. Туди прийшли студенти, просто люди із активною життєвою позицією, були там і наші журналісти.

Волонтер Корпусу миру США Жанет просто зараз проводить тренінг «Лідерство у сучасному просторі», безкоштовний для учасників. Викладач педуніверситету Олександра Найдьон сюди прийшла, бо хоче бути волонтером і сподівається набути навичок лідера.

/Олександра Найдьон, учасниця тренінгу
Найближчим часом я хочу працювати із Корпусом миру США, цієї весни, так як вони починають активну роботу після повернення. Даний тренінг буде для мене дуже важливий, для мого особистого розвитку – в тому числі/

Зустріч зініціювали відділ у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації та обласний молодіжний центр. Волонтерка Жанет іще 2 роки у Полтаві реалізовуватиме різні проекти від Корпусу миру.

/Юлія Северин, заступник начальника Відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА
Вони стосуватимуться як здорового способу життя, так і патріотизму, розвитку лідерських якостей. Сьогоднішній тренінг – це перший наш захід спільний, до нього ми долучили студентську раду та обласний молодіжний центр/

Директор обласного молодіжного центру каже: безкоштовно англійської вони навчають уже пару років, півсотні чоловік, включаючи держслужбовців, пройшли крізь їх руки. Він та його працівники тут – щоб допомогти молоді та Жанет порозумітися.

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр»
В цьому році ми запускаємо декілька проектів спільно з управлінням молоді і спорту, в рамках якого будуть відбуватися обговорення багатьох різних цікавих тем, на які можна запросити всіх людей, які хочуть підтягнути свій рівень англійської мови. А для тих, хто хоче взагалі її вивчити, початковий рівень, зможуть ходити в молодіжний центр/

Уся інформація відкрита у соціальних мережах на сторінках обласного молодіжного центру. Від тих, хто бажає узяти участь у проектах, необхідно заповнити анкету на сайті.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію