На субсидії для жителів регіону цього року держава виділила 150 мільйонів

На субсидії для жителів регіону цього року держава виділила 150 мільйонів гривень. Таку цифру озвучили на засіданні комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. Вцілому ж обсяг субвенцій на здійснення державних програм соціального захисту населення збільшується на 907 мільйонів.

Загальна сума капітальних видатків на 2016 рік складає 96 мільйонів 400 тисяч гривень. Найбільше виділять на охорону здоров’я – 31 мільйон, на соціальний захист населення – 14 мільйонів, Управлінню капітального будівництва облдержадміністрації передбачається 16 мільйонів, розповідає директор Департаменту фінансів Павло Кропивка. За рахунок надходжень обласного бюджету та вивільненого ресурсу передбачаються видатки і на утримання професійно-технічних навчальних закладів в обсязі 70 мільйонів гривень. З державного ж бюджету для здійснення програм соцзахисту планується майже 224 мільйона.

/Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів ОДА
В тому числі субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу 74 мільйона 900 тисяч гривень/

Решта субвенції – на субсидії для опалати комунальних послуг – майже 150 мільйонів. Бурхливе обговорення викликало питання щодо продовження контракту з директором Краєзнавчого музею. Анатолій Ханко, заступник голови обласної ради, запропонував обирати керівників комунальних установ шляхом конкурсу. Але нині такого положення, універсального для всіх установ, немає. Тому вирішили зачекати.

/Євген Холод, перший заступник голови Полтавської обласної ради
Я розумію, що універсального не вийде, бо є різні види господарської діяльності. Але зробити основні показники, і це все треба затверджувати на сесії/

Відтак детальніше питання обговорять 29 січня на черговій сесії.

Стрічка новин