У лубенському кафе стріляли

Сьогодні після опівночі в одному з кафе у місті Лубни сталася масова бійка за участю 15-20 чоловіків. Працівники розважального закладу натиснули тривожну кнопку, і до вказаного місця приїхав наряд поліції охорони.
Вони намагалися припинити протиправні дії, однак група невідомих осіб у кількості 15-20 чоловік вчинили напад на правоохоронців. Молодики із застосуванням фізичної сили намагалися заволодіти табельною вогнепальною зброєю правоохоронців. Задля припинення протиправних дій працівники поліції вимушені були застосувати зброю, здійснивши кілька попереджувальних пострілів. Після цього агресивна молодь втекла з місця події.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків). Працівникам поліції охорони надається медична допомога. Оперативники встановлюють коло осіб, які були учасниками бійки та завдали правоохоронцям тілесних ушкоджень. Чинне законодавство передбачає покарання у вигляді обмеження чи позбавлення волі на строк до п'яти років.

За матеріалами відділу комунікації ГУ НП в Полтавській області

Стрічка новин