За кермо снігоприбиральної техніки сідають нардепи

Народний депутат України Сергій Каплін сів за кермо снігоприбиральної техніки, аби розчистити вулиці околиць нашого міста. Хоч у Полтаві уже 6 добу у цілодобовому режимі працює майже 40 одиниць техніки, однак, розчищеними залишаються лише центральні дороги. До вулиці Глінки, наприклад, у цьому році ще не доїжджав жоден трактор. Вперше він сюди дістався за підтримки «Партії простих людей».

Провулок Глінки – далеко не в центрі Полтави. Тому комунальна снігоприбиральна техніка до неї ще не дісталася. Однак людям і пішки пересуватися заметами важко, тож відкидають сніг самотужки.

/Іван Лукашенко та Володимир Молька, мешканці вул. Глінки
– Оце з Іваном Григоровичем відчистили. Звідси і аж до Шведської. Кидаємо далі – люди кричать: «Під забор не можна». Сніг ніхто не вивозе. А люди ще й кричать, що чого ти під нашу хату кидаєш. Оце ми чистимо постійно тут.
– А комунальники до вас доїжджають?
– Ні. Коли? Хто?/

Відтак попросили допомоги у Партії простих людей. Ті швидко відгукнулися та залучили до прибирання снігу трактор. Однак його робота почалася тільки після того, як команда політсили разом витягнула авто зі снігового полону.

/ІНТЕРШУМ 
Пішов! Пішов! Пішов! Рівно руля!/

Нарешті до роботи береться важка техніка. Голова Полтавського осередку «Партії простих людей» Олександр Шамота говорить: щодня політсила отримує безліч аналогічних звернень від місцевих. І на всі у команді простих людей намагаються відгукнутися.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради, лідер фракції «Партії простих людей Сергія Капліна»
Сергій Луценко допомагає чистити Червоний Шлях, Денис Поліщук допомагає чистити Леваду, ми допомагаємо на Зіньківській. Тобто кожен депутат «Партії простих людей» робить маленький вклад у розчистку міста від цього снігопаду, від цього стихійного лиха/

У такій скрутній ситуації за кермо трактора сідають і народні депутати. На Глінки та Вільямса, де стоїть понад 2 десятки багатоповерхівок, сьогодні прибирав сніг у тому числі і лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін. Він вважає, що зараз не час грітися у приміщенні Верховної Ради чи кабінеті. Всі мають мобілізувати свої сили у боротьбі з негодою. Адже на Вільямса вже понад тиждень не можуть проїхати ні автівки мешканців, ні швидка допомога.

/Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»
Уцілому по країні на останніх виборах до місцевих рад обралося 150 тисяч депутатів. Уявіть собі, це ціла армія. 150 тисяч депутатів. Якщо кожен візьме в руки лопату, якщо кожен використає свої можливості, а це, здебільшого, не бідні люди – підприємці, люди, які вже відбулися в своїх професіях, і орендує трактора, і збере свою родину, чи колектив – можна розчистити всю країну і врятувати багато людей, дозволити доїхати швидкій, вчасно доїхати, народити дитину/

«Партія простих людей» вимагатиме і в міської, і в обласної влади вивезти сніг, який наразі знаходиться на узбіччі. Адже вже у четвер на Полтавщині температура повітря підніметься до позначки +2, і невідомо, до яких наслідків може призвести танення цих кучугур.

Стрічка новин