Від трьох до семи років – за більше 20 кг канабісу

Від трьох до семи років – за більше 20 кг канабісу. Таке покарання може отримати чоловік, який зберігав у своїй оселі заборонену наркотичну речовину. Власника канабіса затримали лубенські правоохоронці.

За місцем проживання 49-річний мешканець Лубенського району зберігав заборонені наркотичні речовини.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
Проведеними обшуками було вилучено 4 поліпропіленових мішки і 4 ємності по 10 літрів, в яких знаходилася подрібнена речовина зеленого кольору з характерним запахом, який нагадував запах канабісу. Загальна вага вказаної речовини складає близько 20 кг./

Окрім вилучених наркотиків, в оселі чоловіка знайшли пістолет з маркуванням «ZORAKI», споряджений 4-ма патронами із гумовими кулями. Ці предмети в подальшому, кажуть правоохоронці, використовуватимуться як речові докази. Їхнього власника затримали.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
В даний момент з вказаною особою ми працюємо з метою встановлення каналів поставки йому вказаної речовини. Все це передано на експертизу. В даний момент ми встановлюємо всіх осіб, причетних до вказаної діяльності/

Відкрите кримінальне провадження. За подібну протиправну діяльність передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Стрічка новин