У 2015 році на Полтавщині розвивали інформаційну та видавничу сфери

У 2015 році на Полтавщині розвивали інформаційну та видавничу сфери. Про це повідомив директор Департаменту інформаційної діяльності Вадим Штефан. Останній на засіданні круглого столу проаналізував витрачені на реалізацію заходів Програми з розвитку громадянського суспільства кошти та відзвітувався про них.

Програму розвитку громадянського суспільства у Полтавській області прийняли 25 грудня 2012 року. Відтоді змінився не один очільник Департаменту інформаційної діяльності. За все, що зробили у 2015-ому, звітує нинішній директор Вадим Штефан.

/Вадим Штефан, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА
Обсяг коштів, які планувалося залучати на виконання заходів у 2015 році, було визначено 11 млн 381 тисяча грн з урахуванням державного бюджету. По обласному бюджету передбачалося витратити 7 млн 686 тисяч гривень/

Ця програма була націлена на розвиток інформаційної та видавничої сфери. Так 197 тисяч гривень витратили на видання книг місцевих авторів. Велику увагу приділили збереженню архівних документів.

/Вадим Штефан, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА
Ви знаєте, що згідно законів про декомунізацію, відкриті доступи до державного архіву, і ми можемо знайти своїх родичів, які зазнали утисків від репресій, голодоморів і тому подібне/

Деякі пропозиції щодо продовження цієї діяльності, говорить Вадим Штефан, у Департаменті вже є і на рік поточний.

Стрічка новин