Представник «Партії простих людей» боротиметься за президентське крісло

Представник «Партії простих людей» боротиметься за президентське крісло. Таку заяву зробив Сергій Каплін на другому позачерговому з’їзді своєї політсили. Хоч їй, зазначає, немає ще й року, вона стрімко набирає обертів і вже отримала найбільшу підтримку населення на місцевих виборах серед партій, створених після Революції Гідності. Більше про чергові досягнення та плани на майбутнє знають Юлія Козіна та Іван Козаченко.

«Допоможи врятувати країну. Приєднуйся». Під таким гаслом пройшов другий позачерговий з’їзд «Партії простих людей Сергія Капліна». На ньому і прийняли до своїх лав 50-тисячного члена – Надію Мустафіну. Спочатку 72-річна жінка подолала 300 кілометрів проти непосильних комунальних тарифів, потім – залишилася на Майдані комендантом. Там їй зловмисники і зламали руку. Однак, вона не полишила своїх позицій. Партійний квиток приймає зі сльозами на очах.

/Надія Мустафіна
пенсіонерка, комендант Тарифного майдану
Цей партквиток буде мені найдорожчим після дітей моїх і внуків у моєму житті/

До кінця року, планують у «Партії простих людей», їх стане мільйон. Зараз же серед понад 500 учасників з’їзду найбільше представництво – у нашої області. І це при тому, що не всі змогли приїхати – кинули свої сили на боротьбу зі снігом. Олександр Шамота як голова фракції «Партії простих людей» у міській раді впевнений, що Полтавщина буде не лише духовною столицею, а й політичною колискою України.

/Олександр Шамота
голова ПМО ПП «Партія простих людей Сергія Капліна»
Я впевнений в тому, що та армія депутатів, яка в нас вже є, покаже справжню роботу і доведе кожному мешканцю вашого села, вашого району, вашого міста те, що ми спроможні вирішувати не тільки дрібні задачі, а й глобальні, державні. І те, що ми як партія готові взяти відповідальність за долю країни/

Обговорювали на з’їзді і питання відставки Уряду Яценюка. Лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін назвав його одним з найгірших в історії України. Нардеп говорить, що Кабмін перевершив за рівнем корупції Уряд часів Януковича і зараз головним рядком у бюджеті є дефіцит. Саме тому у цій молодій партії вже розробляють Новий курс розвитку країни. Його перший етап – подолання політичної кризи. Задля цього вже написали нову Конституцію, яку оприлюднять за декілька тижнів.

/Сергій Каплін
лідер «Партії простих людей»
Не може держава існувати, коли тут 25 Міністрів, коли є 2 відповідальних за майбутнє країни (Прем’єр і Президент). Має бути 1 і обраний українським народом. Коли народних депутатів 450, їх має бути 100. Прокурор Генеральний має обиратися українським народом, і не повинно бути жодних обласних і районних адміністрацій, які проїдають десятки мільярдів гривень щороку/

За прогнозами лідера політичної сили Сергія Капліна, такі зміни зекономлять до 150 мільярдів гривень щороку. Вони підуть на щоденне покращення життя простих людей. А щоб достукатися у вікно кожної родини, «зшити» Схід і Захід, лідер Партії простих людей Сергій Каплін та його команда найближчим часом відправляться у всеукраїнський тур містами України. У ньому планують мобілізувати місцеві ради, ініціювати відставку Уряду у кожному регіоні та звертатися до Президента з вимогою призначення перевиборів Парламенту. Рішення про необхідність перезавантаження влади і участі партії в парламентських перегонах одностайно ухвалили під час з’їзду.

/Сергій Каплін
лідер «Партії простих людей»
Ми маємо привести на наступних виборах до влади таких людей, для яких боротьба з корупцією, ваш добробут, соціальна рівність – все те, що власне означає порядок, справедливість, солідарність, рівність і свобода, що і є соціал-демократичними цінностями, було б релігією, світською релігією Президента, Прем’єра, голови Верховної Ради, депутатів, кожного судді, прокурора, команди, яка змінить нашу країну/

Саме «Партія простих людей», на думку її лідера, зможе об’єднати країну та привести до процвітання. Після настанов своїм однопартійцям Сергій Каплін із однодумцями пройшли символічною ходою повз Кабінет Міністрів до Тарифного Майдану. Там і відзначили 90 день протесту простих людей.

Стрічка новин