В Україні почали радіти з безплатної для населення повірки лічильників

З 1 січня 2016 повірку лічильників проводять за новим Законом «Про метрологію та метрологічну діяльність». Відповідно до нього, зазначають у профільній організації, періодична повірка, обслуговування і ремонт побутових лічильників відбуваються за рахунок надавачів послуг, тобто підприємств, що забезпечують населення електро-, газо-, тепло- і водопостачанням. Однак, у «Полтававодоканалі» кажуть, що не все так просто. Наступне речення закону, яке мало хто дочитує, вносить багато корективів. Тож, хто оплачуватиме точність показів лічильників – дізнавалася Юлія Козіна.

Ще у 2014 Петро Порошенко підписав Закон «Про метрологію та метрологічну діяльність». Нові норми набули чинності з 1 січня цього року. Однією з тих, яка турбує українців, є стаття 17 – повірка лічильників.

/Іван Кириленко, нач. сектору з оцінки відповідності записів і вимірювальної техніки ДП «Полтавастандартметрологія»
Відтепер всі роботи з обслуговування лічильників повинні проводитися коштом постачальника послуг. Їх же турботою, а ніяк не мешканців, є і своєчасна повірка лічильників/

Детально ця процедура описана в постанові Кабміну №474. Відповідно до неї, за місяць підприємство, яке надає послуги з постачання води, газу, електричної та теплової енергії, має повідомити споживача про необхідність повірки. Час її проведення обирає сам абонент.

/Іван Кириленко, нач. сектору з оцінки відповідності записів і вимірювальної техніки ДП «Полтавастандартметрологія»
Представник постачальника повинен пред'явити направлення на проведення робіт, коли він прийде робити демонтаж лічильника, і оформити акт демонтажу. На час проведення робіт з повірки чи ремонту повинен бути встановлений тимчасовий прилад обліку/

Відповідне підприємство і встановить прилад обліку після проведення перевірки. Однак, юристи «Полтававодоканалу» уже зазначають, що нове законодавство мало що змінило. У цій же 17 статті вказано, що періодична повірка проводиться за рахунок тарифів.

/Андрій Осадчий, нач. юридичного відділу КП ПОР «Полтававодоканал»
Окрім тарифу, у нас немає нічого. Тому, звичайно, що формулювання за рахунок підприємств, це означає те, що задля споживачів в плату за воду (водопостачання і водовідведення) має бути включено витрати на повірку лічильників води/

Нові тарифи з включеними витратами на повірку лічильників для полтавців досі не затверджені. Однак, точно відомо, що вони рано чи пізно зростуть для всіх споживачів.

/Андрій Осадчий, нач. юридичного відділу КП ПОР «Полтававодоканал»
Якщо на 1 майданчику живуть сусіди, в яких є лічильник, і в яких немає лічильника – тариф буде однаковий для всіх. Тобто, сусід, в якого немає лічильника, буде платити за сусіда, в якого є лічильник, і так далі. Тобто, це буде просто підвищення плати/

Доки відповідна вже розроблена постанова не прийнята, на комунальному підприємстві «Полтававодоканал» говорять, що не мають змоги здійснювати повірку засобів обліку води за власний рахунок. Полтавці мають робити це самостійно.

Стрічка новин