За ніком неповнолітньої дівчинки в Інтернеті приховувався дорослий чоловік

За ніком неповнолітньої дівчинки в Інтернеті приховувався дорослий чоловік. Більше того, 27-річний кременчужанин знайомився у соціальних мережах з малолітніми дітьми та скоював розпусні дії по відношенню до них.

У січні до правоохоронців із заявою про розбещення звернувся батько 10-річної полтавки. Виявилося, що його дочка познайомилася в Інтернеті зі своєю одноліткою, але потім з'ясувалося, що за ніком маленької дівчинки приховувався дорослий чоловік.

/батько дівчинки
Ми вже говорили з дітьми, що можуть бути різні зловмисники, попереджали. Тому вона нас покликала. В результаті відкрилося відео з голим чоловічим статевим органом/

Працівникам відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, вдалося вийти на слід розбещувача.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
Вказана особа запропонувала малолітній дівчинці зустрітися. Про це дізналися оперативники. Вказана зустріч не відбулася, тому що проведена була оперативна комбінація, в результаті якої він був затриманий у місті. Сьогодні він дає показання/

За інформацією правоохоронців, 27-річний кременчужанин від імені маленької дівчинки спілкувався на дорослі теми не з однією дитиною. Познайомившись із неповнолітніми, скоював розпусні дії. Весь процес знімав на відео та потім його переглядав. Цим чоловік займався упродовж двох останніх років. Опинившись в поліції, говорить, шкодує про вчинене.

/затриманий
Від себе скажу, що я був не правий. Прошу вибачення у всіх батьків, якщо комусь це чимось зашкодило з дітей/

Та це вже буде вирішувати суд. Чоловіку оголошено про підозру за частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу України (розбещення неповнолітніх). Санкція останньої передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. А батькам неповнолітніх правоохоронці радять бути більш уважними до спілкування своїх дітей у соціальних мережах.

Стрічка новин