Ще кілька закладів ігрових автоматів закрили цього тижня

Рейд проводили під егідою прокуратури Октябрського району, окрім представників останньої, у ньому бере участь ще 6 служб. Основна задача – перевірити наявність чи відсутність патенту та ліцензії на право займатися гральним бізнесом.

За день представники Октябрської прокуратури, міської санепідемстанції, податкової адміністрації та інспекції, комітету захисту прав споживачів, МНС та міліції первіряють по 10 гральних закладів, букмекерських контор та казино. Щодня у середньому по 3 точки закривають і опечатують, а десь у 2-х, знаючи про інспектування, просто не відчиняють двері. Втім, слово опечатують не значить, що точки дійсно перестають працювати. Так, у четвер за відсутність відповідних ліцензій закрили заклад, який знаходиться на зупинці «Мотель» за адресою Калініна,2. Уже наступного дня гральні автомати працювали. В Октябрській прокуратурі говорять, що дозволу на відкриття власники не мали, тобто, діяльність закладу зараз - незаконна увічі. Досі опечатаний об'єкт у «Злато-місто». Не мала ліцензії й точка по вулиці Гагаріна.

Це – «12 стільців» біля зупинки імені Карла Лібкнехта, тут теж встановлено гральні автомати. Доки комісія перевіряє наявність ліцензії, яка у власника таки є, один із клієнтів показує несправний гральний автомат. Виграш йому він не повертає.

У рейді беруть участь і співробітники міліції, у склад перевірки їх ввели після того, як один із клієнтів під час інспектування букмекерської контори «Парі-Матч», що на Пушкіна, 49, почав ображати співробітників податкової. Чоловіка довелося забрати до відділу, там виявилося, що перед приходом перевірки він програв 3,5 тисячі гривень, і в стані афекту всю агресію вирішив виплеснути на членів комісії.

Рейд гральними закладами ще триває, на думку його учасників, це не останні опечатані об'єкти.

Стрічка новин