У Полтаві утворили «ланцюг єдності»

Ще однією, вже традиційною акцією до Дня Соборності України є «ланцюг єдності». Наймасштабнішим він став у 1990 році, коли близько трьох мільйонів людей взялися за руки, з'єднавши Львів і Київ. Відтоді сотні українців щороку виходять на вулиці рідних міст, аби довести всьому світу, що «Ми – єдині».

Щороку українці 22 січня рівно о 12 годині збираються у визначеному місці, аби взятися за руки. «Ланцюг єдності» у 2016 утворили і в Полтаві. Щоправда, біля пам'ятника Шевченку цього разу утворили коло, адже бажання взяти участь в акції виявило лише кілька десятків людей. Пліч-о-пліч заспівали гімн України, вшанували загиблих у визвольній боротьбі хвилиною мовчання. Чи-то погодні умови, чи не той найстрій завадили полтавцям долучитися до цього флеш-мобу. Яка ж ідея може об'єднати не тільки наше місто, а всю Україну сьогодні? З цим запитанням ми звернулися до перехожих.

/Бліци
Щоб ті люди, які зараз знаходяться при владі, щоб вони думали про те, що завтра і післязавтра прийде рано чи пізно, щоб їх дітям не було соромно за них. І внукам також. І щоб люди були горді за них.

Яка ідея? Я думаю, коли вони будуть дружніми, коли вони будуть допомагати один одному, коли будуть розуміти один одного. Коли у людей переважать доброта, щирість, відвертість – от тоді у нашій країні десь щось зміниться на краще.

Волонтерський рух і, напевно, боротьба з корупцією.

Влада. Влада повинна і сама там об'єднатися, і нас всіх об'єднати.

Тільки корупцію треба вивести, бо далі вже немає жити як тут.

Нас уже об'єднала війна.

Якщо загалом брати, то це ідея наповнення України українським змістом.

Хотілося б таки щось спільне знайти, щоб ми дійсно були єдиними/

Таке бажання висловлювали врешті всі, з ким вдалося поспілкуватися. Однак, коли цей момент настане – полтавцям важко спрогнозувати.

Стрічка новин