У Полтаві продовжують судити Кернеса: потерпілого Ряполова хочуть притягнути до адмінвідповідальності за хамство

Сьогодні у Київському районному суді знову слухали матеріали справи Геннадія Кернеса і двох його охоронців. Упродовж кількох годин у суді  допитували потерпілого Сергія Ряполова, як наслідок, адвокат Кернеса Гунченко заявив про намір підготувати клопотання про відведення прокурора Ганілова і притягнення до адмінвідповідальності Ряполова, адже сторона захисту вважає, що він поводить себе по-хамськи. З подробицями – наші кореспонденти.

На судовому засіданні продовжили допит потерпілого Сергія Ряполова. Більшість запитань були особистого характеру і стосувались працевлаштування Ряполова та відносин у його сім'ї. Доповідач заявив, що більше не відповідатиме на них, бо це не стосується судової тяганини, а навпаки, є спробою затягнути справу. У цей же час сторона захисту дорікала Ряполову тим, що він поводить себе по-хамськи.

/Лайф, (розмова Антонова судді і Ряполова)
- Не робіть зауважень захисникам, а вони не будуть вам робити.
- Справа в тому, що в суті питання – викривлення.
- Ви відповіли, що не викривляли, ми цю відповідь приймаємо/

Але сторона захисту, схоже, не зовсім приймає.

/Олександр Гунченко, адвокат Геннадія Кернеса
У нас є великі сумніви у правдивості його показів і є надане законом право, говорячи простою мовою, виводити його на чисту воду/

Геннадій Кернес апелює до совісті свого опонента.

/Геннадій Кернес, Харківський міський голова
Це хай буде на його совісті, усе, що стосується його показів і подій довкола його показів/

За словами потерпілого, сторона захисту навмисне провокує його на агресію, робить усе, щоб він заплутався у своїх показах.

/Сергій Ряполов, потерпілий
Я відповідав на хамство Циганкова хамством, у нього чітке завдання виводити мене з себе/

Адвокат Кернеса Гунченко висловив намір підготувати клопотання щодо притягнення до адмінвідповідальності Ряполова, який поводить себе у суді по-хамськи. Порушили і питання про відвід прокурора Ганілова.
В той же час, захисник мера Юлія Плетньова наполягала на тому, щоб долучити до матеріалів всі копії протоколів з допитами, на що прокурор Ганілов відповів: «Вони не завірені відповідним чином і їх мають розглянути лише після допиту усіх учасників судового процесу». У Кернеса на це – своя думка.

/Геннадій Кернес, Харківський міський голова
Правильно завірені, чи ні – це документи, з якими ми могли ознайомитись, і з якими ми працюємо сьогодні і зараз/

Після допиту Ряполова приступили до одного із свідків, охоронця Кернеса Сергія Марчука. Він запевнив, що 25 січня 2014 року увесь час був з мером і жодних протиправних дій у готелі «Національ» не спостерігав. Сторона обвинувачення запропонувала запросити на наступне засідання свідків Ігоря Болюха та Ігоря Трєхова, а от адвокат Кернеса Плетньова попросила викликати потерпілого Олександра Кутяніна. Суддя оголосив перерву у засіданні на тиждень, а саме – до 25 січня.

Стрічка новин