У Галереї АРТ-місія відкрилася виставка робіт художника Анатолія Лавренка

У Галереї актуального мистецтва АРТ-місія відкрилася виставка робіт художника Анатолія Лавренка. Митець презентував 20 своїх нових полотен. Експозиція отримала назву «Білі барви натхнення». Яку мету переслідував автор, влаштовуючи її, – у нашому наступному сюжеті.

Приємна музика, затишна атмосфера, тепла компанія близьких друзів та знайомих – у Галереї актуального мистецтва АРТ-місія цього дня вітають із черговою персональною виставкою у кар'єрі художника Анатолія Лавренка.

/Євген Анічин, співзасновник галереї актуального мистецтва «АРТ-місія»
Це на наш погляд, один із найперспективніших і найталановитіших митців Полтавщини і взагалі України, а якщо ширше, то, може, і світу/

З кожною хвилиною до виставкової зали заходять нові відвідувачі. У гості сюди завітали і щедрувальники. Вони бажають цьому дому щастя, радості і посівають. І от урочиста мить – виставку картин Анатолія Лавренка офіційно відкрито. Її ідея зародилася в автора ще навесні минулого року. Втілити задумане вдалося лише зараз. Усі картини експозиції об'єднує білий колір. Працювати з ним, каже автор, було цікаво. Відтак, і картини вийшли незвичайними.

/Анатолій Лавренко, автор виставки
Білий колір, можна сказати, – це дзеркало. Говорять, що його у природі не існує такого. Він як дзеркало, на ньому все відображається. От навіть тут взяти: стіни теплі, а воно здається холодним, фіолетовим, синюватим. Це вже оп-арт – оптичне змішування/

Такий експеримент із кольором прийшовся до вподоби відвідувачам. Ксенія та Сергій, які цього дня спеціально завітали до галереї, від побаченого, зізнаються, залишилися під великим враженням.

/Ксенія Тітова, відвідувачка виставки
Мені подобається, що митцю вдалося показати білий колір у всій його красі. Це щось нове для мене. Тому мені подобається/

/Сергій Жиденко, відвідувач виставки
Досить незвичайно показаний білий колір, на мій погляд. Мені також подобається/

Ця експозиція, говорять засновники Галереї «АРТ-місія», відкриває виставковий цикл у цьому році. Це лише початок. Для полтавців, обіцяють, вони підготували ще багато неочікуваних та цікавих проектів.

Стрічка новин