Полтавець власним транспортом рятує людей від снігопаду

Полтавця не влаштувало, як чистять сніг у місті, тож він взявся за це сам. На боротьбу з негодою чоловік кинув важку артилерію – техніку, яку має у власному господарстві. Хто цей дивак, як полтавці поставилися до такого вчинку і що ним хотів сказати активіст – знають Інна Безугла та Сергій Сепітий.

Полтавські бабусі ледве-ледве долають снігові кучугури. Якщо дороги хоча б бачили розчистку, то околичні тротуари і проїзди потопають у нагорнутих на них опадах. Краще чистити дороги – єдине побажання у Віри Дмитрівни, яка живе неподалік Зіньківського переїзду. Проходу, скаржиться жінка, немає ні до дворів, ні до зупинки.

/Віра Дмитрівна, пенсіонер
Оце дивіться, вийде з автобуса, а переступить же ніяк. Куди? Розумієте? Проїжджала якась техніка: туди і назад. Дві полоси розчистили. Але у нас же тут 4 полоси/

Такий стан справ не подобається і полтавському підприємцю Григорію Макусі. Але замість того, щоб скаржитися на роботу комунальних служб чи погоду, він пригнав сюди власну техніку.

Міні-тракторець трохи пробуксовує, але горне снігові лавини. Згодом до нього приєднується більший аналог. Зазвичай ці трактори орять землю, працюють у лісі, розповідає Григорій Іванович. Їх він взяв із власного господарства, щоб рятуватись від негоди.

/Григорій Макуха, підприємець
У мене база на вулиці Дружби. Розпочали ми з неї. Почистили перехрестя Дружби. Тут почистимо, а потім будемо на Яківцях їхати чистити. Тут вулиця визволення, нас просять. Основна робота на Яківцях буде/

Григорій Макуха по-доброму називає полтавців сором'язливими людьми, які не наважуються допомогти іншим, незнайомим людям. І попри не зовсім гарну реакцію на свій вчинок, він надсилає усім полтавцям заклик.

/Григорій Макуха, підприємець
З мене сьогодні вже люди сміялися. Ми чистили іншу вулицю. Вони кажуть:
«- А що ти тут забув?
- Та нічого, просто виїхав.
- А хто тобі за це платить?
- Та ніхто мені не платить. Просто виїхав».
Пряма інвестиція – вийдіть, почистіть дитячий майданчик, у себе під'їзд, прибудинкову територію. Й одразу ви отримаєте девіденти з інвестиції. У вас буде чиста дорога, до вас приїде швидка допомога/

Почувши ж про те, що техніка, яка розчищає дорогу, не комунальна, на цій вулиці полтавці перестають давати поради чоловікові.

/Віра Дмитрівна, пенсіонер
Дякую тому приватному підприємцю, який прислав нам цей трактор/

Стрічка новин