Православні з Полтави та області влаштували святковий концерт на сцені ПД «Листопад»

Свята продовжуються. 10 днів від 7 до 17 січня називаються святкАми. У народі в цей період повелось ворожити на майбутнє. Віруючі ж радіють Різдву, святкують Василя та готуються до Водохреща. Православні з Полтави та області влаштували святковий концерт на сцені палацу дозвілля «Листопад».

Священики та хористи храмів Полтави, артисти обласної філармонії, творчі колективи з районів та діти із недільних шкіл міста.

На святковий благодійний концерт своїх прихожан полтавська єпархія збирає щороку до свят Різдва і Пасхи. Серед вірян – чимало стареньких і таких, в кого немає можливості ходити по концертах. А святки – період від Різдва до Водохреща – період особливої радості, яку має відчути кожен, кажуть священнослужителі.

/о. Миколай, прес-секретар Полтавської єпархії УПЦ
Народження Христа – це пришестя у світ Спасителя, це Спасіння всього людства, і тому ми в цей період відзначаємо святкування особливими концертами, якимись виступами, виставами, у храмах особливо святкові служби/

Зі сцени звучали православні піснеспіви, українські колядки, народні пісні, виступи дитячих колективів Полтави та гумор. У залі не зосталося вільних місць.

/Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський УПЦ
Всіх полтавців сердечно вітаю зі святом Різдва Христового. Христос рождається! Славімо його/

Стрічка новин