Снігопади змінюються дощем

Снігопади змінюються дощем. Така погода за останні дні вже стала звичною для полтавців. Потепління, за прогнозами синоптиків, варто очікувати і завтра. А от як реагують на сніг та ожеледицю мешканці нашого міста та як ліквідовують наслідки – дізнавалася Юлія Козіна.

Різдвяними вихідними негода застала полтавців зненацька. Снігопад змінювався дощем, а після знову температура повітря падала нижче нуля. Сьогодні – знову опади та ожеледиця. Від цього як пройти, так і проїхати вулицями нашого міста не легко.

/Бліци

Ви ж бачите, що робиться. Йти дуже важко.

Я щойно впала, тому нічого не можу сказати.

Як можна бути задоволеним, якщо ні один таксист не може працювати, ні один водій своєю машиною виїхати, якщо ніде нічого не почищено.

Між домами ми самі розчищаємо виходимо.

Що можуть – те роблять. Розумієте, ми вимагаємо неможливе/

Комунальники ж говорять, що докладають максимум зусиль у боротьбі зі снігом. За 4 вихідні уже розкидали 500 тонн піщано-сольової суміші та 200 тонн солі. У цілодобовому режимі майже постійно працюють 28 одиниць техніки. Однак, при очищенні доріг виникають складнощі – припарковані на узбіччі автомобілі. І це – не єдина проблема.

/Олег Вовк, начальник КП «МШЕД»
Найбільша проблема – очищення від снігу придворової території. Там скупчення великої кількості машин. Наша техніка туди заїхати не може. Тому, по можливості, або машини необхідно ставити на стоянку, або мешканцям вийти і прибирати свої придворові території самостійно/

Основна ж робота, говорить Олег Вовк, – попереду. Цієї ночі комунальники знову не спатимуть. Коли зменшиться інтенсивність руху транспорту, на дороги вийдуть ті ж 28 механізмів, які до ранку намагатимуться ліквідувати наслідки негоди.

Стрічка новин