30 пожеж, собака в крижаній воді та автомобіль у Ворсклі

30 пожеж, собака в крижаній воді та автомобіль у Ворсклі. На такі виклики виїжджали надзвичайники за останні три дні. Найбільше обговорення у соцмережах викликав випадок з порятунку «Шкоди» з крижаного полону. Деталі цієї та інших надзвичайних ситуацій – у нашому сюжеті.

Одним з перших врятованих у 2016 році став пес, який плавав в ополонці з крижаною водою. До Служби порятунку зателефонував чоловік та повідомив, що у річці в селі Кротенки, на відстані близько 30 метрів від берега, у воді знаходиться собака, яка не може самостійно дістатися берега. Прибувши на місце події, рятувальники у спеціальному костюмі та за допомогою гумового човна витягли безпритульну собаку на берег.

/Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків з громадськістю ГУ ДСНС Полтавщини
Відвезли її відразу до ветеринара. Поставили крапельницю. І нас запевнили ветеринари, що надалі нею будуть опікуватися волонтери/

Не так радісно закінчилися вихідні для водія ось цієї «Шкоди». До рятувальників надійшло повідомлення про те, що під час спроби проїхати Ворсклу поблизу першого пляжу автомобіль провалився під кригу. За словами очевидців, у машині перебувало троє людей. Чоловік, він же водій, жінка та дитина. Керманич «Шкоди», зазначають свідки, був тверезий. Всі вибралися через двері. Далі надзвичайники взяли справу в свої руки. За допомогою бензопили вирізали кригу, аби створити своєрідний коридор.

Витягли автомобіль з води шляхом буксирування лебідкою.

До ліквідації надзвичайної події залучили 2 машини та 6 чоловік особового складу.

/Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків з громадськістю ГУ ДСНС Полтавщини
Коли наші люди приїхали туди, там знаходився водій цього автомобіля. Загиблих та травмованих немає. Десь три години знадобилося рятувальникам, щоб витягти цю машину/

З початку цього року, зазначає Світлана Рибалко, на Полтавщині виникло майже 40 надзвичайних подій. Із них 30 пожеж, в яких 4 людини загинуло. Причини пожеж – несправне пічне опалення, порушення правил безпеки під час використання електрообігрівачів, паління в ліжку, замикання електромережі.

Стрічка новин