2015-ий полтавцям запам'ятався виборами, корупцією, тарифами

Десятку найяскравіших подій 2015-го за версією Студії «Місто» полтавці мали можливість пригадати у новорічну ніч. Та ми не могли не дізнатися думку пересічних мешканців. Для цього наші кореспонденти вийшли на вулицю із запитанням, чим запам'ятався вам минулий рік? Що з цього вийшло – дивіться далі.

2015, що минув, був насичений подіями як політичними, так і спортивними. Та скоріше падіннями, аніж злетами запам'ятався полтавцям цей рік.

/ІНТЕРШУМ

Корупція, підвищення тарифів, зубожіння людей (пенсіонерів, в першу чергу), підвищення цін на ліки, знищення народу в повному сенсі цього слова.

Підняття комунальних тарифів – це найголовніше зараз. Люди збідніли. Так що нічого хорошого не жде нас з таким бюджетом. Нічого хорошого не буде.

Вибори точно не підносили настрій.

Корупція. Вона була, є і залишається, на жаль.

Бійки в парламенті запам'яталися, і ситуація в зоні АТО завжди у нашому серці, і завжди будемо пам'ятати про ці події/

Події, що відбуваються на Сході країни, призвели не тільки до несення служби чоловіками у зоні проведення антитерористичної операції, а й до вимушеної зміни житла мешканцями Донбасу.

/ІНТЕРШУМ
Ви знаєте, ви потрапили на переселенців, тому у нас не приємні спогади за 2015 рік. Тяжко/

Однак, на думку опитаних, не таким вже й поганим видався рік, що минув.

/ІНТЕРШУМ

Збірна України вийшла на Євро-2016.

Якщо узагальнити, відкинути особисте. Дуже радує українська незгасима віра в майбутнє світле/

Не дивлячись на всі негаразди, полтавці не втрачають оптимізму та розраховують на те, що рік вогняної мавпи принесе успіх у кожну українську сім'ю.

Стрічка новин