Поліція наполегливо рекомендує водіям зважати на погодні умови та не сідати п'яними за кермо

Правоохоронці закликають всіх керманичів поводити себе на дорозі обачно та ввічливо ставитися до інших учасників дорожнього руху. В першу чергу необхідно враховувати складні погодні умови та святковий настрій у більшості водіїв та пасажирів.

Поліція Полтавщини напередодні Новорічних та Різдвяних свят наполегливо звертається до всіх учасників дорожнього руху.

/Олег Новіков, заступник начальника відділу управління превентивної діяльності ГУ НП у Полт.обл.
Акцентуємо увагу на те, що останнім часом значно погіршилися погодні умови на території Полтави та Полтавської області. Значно зросла кількість ДТП з постраждалими та загиблими/

Лише за останній місяць зареєстровано більше 50 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими. В них близько 10 людей загинули та 70 постраждало. Загалом з початку року на території Полтавської області сталося 915 ДТП з потерпілими, в яких майже 1200 осіб травмовано та дві сотні людей загинули. У зв'язку з цим наряди поліції несуть службу у посиленому режимі та орієнтовані на надання допомоги всім учасникам дорожнього руху.

/Олег Новіков, заступник начальника відділу управління превентивної діяльності ГУ НП у Полт.обл.
Пам'ятайте, що від дотримання правил дорожнього руху залежить життя і здоров'я людей. Також просимо інформувати про складні ситуації на дорогах на вашому маршруті/

Керманичам авто, наголошують правоохоронці, необхідно не забувати про дотримання ПДР та особливо зважати на погодні умови. Крім того у святкові дні, закликають поліцейські, всі мають пам’ятати, що керування в стані сп'яніння є небезпечним не тільки для самого водія, але й оточуючих.

Стрічка новин