150 кг риби стали здобиччю двох браконьєрів у Кременчуцькому районі

150 кг риби стали здобиччю двох браконьєрів у Кременчуцькому районі. За оцінками правоохоронців, вони нанесли збитків державі на суму близько 90 тисяч гривень. Рибалок-порушників затримала поліція.

На території Кременчуцького водосховища поблизу села Максимівка Кременчуцького району рейдова група місцевого відділу поліції виявила двох осіб, які займалися незаконним виловом риби.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Дані особи були затримані, були затримані сітки, моторні судна, які знаходилися у них у розпорядженні. У них знаходилася вже незаконно виловлена риба у кількості 150 кг. Сума збитків, нанесена даними громадянами державі, складає 90 тисяч грн./

Це, кажуть правоохоронці, не перший факт затримання у цьому районі охочих поживитися рибою. Зважаючи на активізацію браконьєрів, поліція створила постійно діючі рейдові групи, які займаються їхнім пошуком та притягненням до кримінальної відповідальності. У цьому закликають допомагати і звичайних мешканців.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Хочу сказати і попросити місцевих мешканців, мешканців Полтавської області: якщо вам відомі які-небудь факти незаконного вилову риби, браконьєрства – незалежно, це риба чи тварини, – просимо вас повідомляти до найближчого відділення поліції або за телефоном «102»/

Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним добувним промислом). За скоєне рибалкам-порушникам загрожує штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Стрічка новин