Рятувальники закликають бути обачними під час новорічних свят

Рятувальники закликають бути обачними під час новорічних свят. В першу чергу, це необхідно робити дорослим, які зустрічатимуть рік Мавпи зі своїми дітьми. Особливу увагу необхідно приділити розміщенню ялинки та використанню побутової піротехніки. Про це перед святами і нагадали місцевим школярам.

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят рятувальники продовжують відвідувати навчальні заклади Полтавщини, аби нагадати дітям правила безпеки у зимовий період та застерегти від необачних дій під час святкувань.

/Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків з громадськістю ГУ ДСНС Полтавщини
Розміщуйте ялинку на стійкій основі так, щоб гілки не торкалися стелі та стін. Бажано, щоб ялинка стояла на безпечній відстані від електроприладів. Не встановлюйте ялинку на високій підставці: на стілець чи журнальний столик. Поставте краще за все у відро з вологим піском, і час від часу доливайте туди воду/

Фахівці Служби порятунку «101» розповіли школярам, як поводитися під час масових святкових заходів, які будуть проводитися в Полтаві. Крім того, рятувальники роз'яснили і вчителям правила пожежної безпеки у побуті та правила використання первинних засобів пожежогасіння, зокрема і вогнегасників.

/Жанна Приймак, заступник директора Полтавської гімназії №32
Всім учням з 1 по 11 клас було розказано про те, як поводити себе біля ялинки, як оформляти ялинки. Нам дуже приємно, що приходять рятувальники, що до нас приходять люди і розповідають. Бо йдуть новорічні свята, і діти можуть використовувати пітарди, бенгальські вогні/

Якщо ж виникла якась нестандартна ситуація, надзвичайники радять не чекати і одразу телефонувати до Служби порятунку «101».

Стрічка новин