Кілька типів зачісок та як не потрапити до лікарні

Масивні прикраси, відтінки червоного, більше вегетаріанських страв та максимум веселощів. Спеціалісти радять «задобрити» Вогняну Мавпу – символ прийдешнього року. Поради збирали і наші журналісти.

Мавпа любить яскраві кольори та зухвалі вбрання. А ще прикраси – багато, масивні та важкі. Скромне радять приховати для інших випадків. 31 грудня – день робочий, на підготовку до Нового року часу мало. Стиліст Маргарита Чернявська говорить: трендову зачіску можна зробити швидко і вдома. В моді навмисна недбалість.

/Інтершум
Ніякої суворості та химерності, усе має бути дуже легке, невагоме, має складатися враження, навіть якщо роботу виконує майстер, наче дівчина сама робила зачіску. Я якраз роблю такий варіант – високо збираю волосся, можна використати звичайну канцелярську застібку/

Хвіст можна залишити як є або оформити у красивий пучок. Для короткого волосся головне – правильна стрижка. Зачіску можна оформити підручними засобами.

/Інтершум
Тут зачіску я буду формувати руками, без будь-яких засобів. Ви бачили, я використала фен, злегка текстурувала форму.../

У лікарів свята – гаряча пора. Планових лікувань менше, більше складних і ускладнених застіллями випадків.
Вони нагадують: ніч – період спокою. Новорічний стіл може боляче вдарити по внутрішнім органам.

/Андрій Дзюба, терапевт Полтавської МКЛ №5
Свято набуває кульмінації близько 12 години ночі, і переходить уже в другу половину ночі, і інколи тягнеться аж до ранку. Зрозуміло, що в цей період більш раціональним є спілкування, прогулянки на свіжому повітрі, побажання добра, але ні в якому разі не догоджання своєму шлунку/

Стрічка новин