З початку року за заняття проституцією на Полтавщині складено 90 протоколів

З початку року за заняття проституцією на Полтавщині складено 90 протоколів. Правоохоронці постійно влаштовують рейди у місцях, де працюють жінки комерційного сексу. Під час останнього з них виявили більше десяти осіб, які заробляють власним тілом.

Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Головного управління Національної поліції постійно вживаютьс заходи щодо виявлення осіб, які займаються проституцією.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Нами було проаналізовано вказана інформація, встановлені особи, які надають даний вид послуг. Що хочеться відзначити, що 80% вказаної категорії осіб виявилися наркозалежними. Це трохи лякає, тому що наркозалежні потрапляють під категорію групи ризику. Це і ВІЛ-інфіковані, це і з захворюваннями різними шкір-венхарактеру/

Під час останнього рейду правоохоронці виявили більше десяти осіб, які надавали інтим-послуги. За викритими фактами складені відповідні протоколи про адміністративні правопорушення.

/затримана
Побудило те, що немає роботи, не можу знайти роботу. Стояла і буду стояти на трасі, тому що немає у мене виходу/

Загалом, з початку року за заняття проституцією правоохоронці склали 90 протоколів про адміністративні правопорушення. На обліку перебуває 44 повії.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Хотілося б звернутися до тих водіїв, які користуються послугами таких дівчат. Це, по-перше, небезпечно для вашого здоров'я, це небезпечно для кишені і т.д. Зараз нами перевіряється інформація про зв'язок цих дівчат з крадіями/

Нагадуємо, за заняття проституцією законодавець передбачив мінімальне покарання – попередження, максимальне – штраф до 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Стрічка новин