Полтавські пенсіонери отримають січневі виплати до Нового року

Полтавські пенсіонери отримають січневі виплати до Нового року. Такий подарунок напередодні свят людям похилого віку зробив Кабінет Міністрів. Причому, це стосується як пенсіонерів за віком, так і військових. Із деталями та механізмом виплат полтавських журналістів ознайомило керівництво Головного управління Пенсійного фонду України в області.

Щомісяця, починаючи із 4 і не пізніше 25 числа, полтавські пенсіонери отримують свої виплати. Проте у січні, відповідно до постанови Кабінету Міністрів, цей графік зазнає змін. Пенсії надійдуть до людей раніше, напередодні Нового року.

/Володимир Тараторін, начальник ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області
Ви розумієте, що відбулися зміни пенсійного закондавства, відбулася зміна ставок, доки перелаштуються наші підприємства, доки перелаштуються податкові, може виникнути так, що на початку січня можуть бути якісь затримки. І для того, щоб наші пенсіонери були впевнені, що жодних проблем у нас немає, Пенсійний фонд пішов їм назустріч/

Нині вже розпочалася реалізація цієї урядової постанови. З даною метою на виплатні об'єкти спрямували майже 43 млн гривень. Йдеться про виплату пенсій як через банківські установи, так і через поштові відділення.

/Володимир Носенко, перший заступник начальника ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області
Якщо людина отримала пенсію через банківську установу шляхом зарахування, то таке зарахування пройде напередодні Нового року для тих, хто має дату зарахування з 4 по 23 число січня включно/

Ці пенсіонери можуть отримати січневу пенсію в будь-який зручний час, звернувшись до банкоматів. Ті ж, кому гроші, згідно з графіком, надходять через поштові відділення у першій декаді місяця, так само до 1 січня будуть забезпечені ними.

/Володимир Носенко, перший заступник начальника ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області
Якщо людина отримує пенсію через поштові відділення, і має дату виплати пенсії з 4 по 8 січня включно, то саме цим людям листоноші повинні принести пенсії до 1 січня 2016 року/

Якщо люди через різні обставини не встигнуть отримати свою пенсію через пошту до Нового року, ці суми їм будуть доставлені листоношами відповідно до режимів роботи відділень зв'язку, починаючи з 4-го січня 2016 року за додатковими відомостями. Дострокова виплата пенсій планується також і для військових пенсіонерів, які отримують виплати через установи Ощадбанку.

Стрічка новин