В облдержадміністрації розподілили маршрути між перевізниками

В облдержадміністрації розподілили маршрути між перевізниками. Сьогодні пройшов конкурс з перевезення пасажирів на внутрішньообласних маршрутах загального користування. На 45 маршрутів було подано 23 заявки. На які критерії конкурсний комітет звертав особливу увагу та хто з перевізників був знятий з конкурсу, дізнавалися наші кореспонденти.

Останній цьогорічний конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах – невеликий за чисельністю претендентів, але вагомий – за проблемними питаннями. Одне з таких, зазначає секретар конкурсного комітету Сергій Бутко, – нарахування 11 додаткових балів перевізнику за наявність терміну роботи на даному маршруті. Питання в тому, чи давати ці бали, коли декілька маршрутів об'єднуються один.

/Сергій Бутко, секретар конкурсного комітету
На одному маршруті їздив один, на іншому – другий, ми об'єднали їх в пакет, то при нарахуванні балів, що один перевізник, що інший отримує по 11 балів. Але в ході останнього судового засідання нам Міністерство надало зовсім інше роз'яснення, в якому стверджується, що це йде зовсім інший маршрут, і тому 11 балів додаткових не буде нараховуватися/

У ході жвавої дискусії таки вирішили керуватися Постановою. В результаті голосування зійшлися на тому, що необхідно нарахувати ці бали. Далі – розмова з перевізниками. Особливу увагу приділяли тим, хто претендував на декілька маршрутів. Одне з таких підприємство «ЛЮГ».

/Владислав Чучко, представник ПП «ЛЮГ», директор ТОВ «Люкс-Полтава 2009»
- У скільки починається робочий день?
- З 6 до 20 години
- А не до 23?
- Ні, вони не їздять до 23.00. У нас немає до 23-ї години. Там є нічні транспортні засоби/

Крім претензій щодо графіку руху, у членів конкурсного комітету виникали питання й щодо кількості офіційних робітників.

/Тамара Горбенко, член конкурсного комітету
Зафіксували, що вашого маршруту немає не маршруті, і до побачення! І доки з вами такого не почнуть робити, вибачте, то ви будете дуркувати на конкурсах і розказувати мені про те, 54 водія можуть обслуговувати 42 маршрути, не порушуючи трудового законодавства/

Конкурс пройшов без голови конкурсного комітету Андрія Пісоцького. Взяти ж коментар у начальника профільного управління Олександра Бєлікова, а заодно – і заступника конкурсного комітету теж не вдалося, оскільки посадовець не знав, що відповісти.

/Олександр Бєліков, начальник управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
- Хто сьогодні запрошений? Що будемо робити?
- Я не знаю, що сказати. Виключайте. Давайте потім/

В результаті 3-годинного обговорення до конкурсу не допустили ПП «ЛЮГ», ТОВ «Люкс-Полтава 2009», ПАТ «АТП-15339» та ФОП «Старченко». Всіх цих претендетів, зазначає Сергій Бутко, було знято за невиконання умов конкурсу.

Стрічка новин