Фірмові дитячі свята у Ленінському районі стають популярнішими

Фірмові дитячі свята у Ленінському районі стають популярнішими. Новий 2016 рік тут зустрічали вже не лише діти пільгових категорій, а й ті, хто просто в захваті від дійства, яке влаштовують дорослі. Чим цього разу порадували малечу – бачили Юлія Козіна та Сергій Сепітий.

Не встигли у Ленінському районі відсвяткувати Миколая, а дітлахи вже проводжають 2015 та зустрічають Новий рік. Цього разу зібралося більше 70 хлопчиків і дівчаток.

/Лідія Соловйова, працівник служби у справах дітей Ленінського РВК
Хочеться подякувати щиро тим людям, які не байдужі до долі дітей. Знову сьогодні зібралися діти пільгових категорій, просто діти, які знають, що в Ленінському районі часто свята проводяться і вони просто хочуть подивитися шоу, прийти на свято, отримати подарунки, поспілкуватися між собою/

Лідія Соловйова як головний організатор щоразу перераховує все довший список благодійників. Однією з тих, хто нещодавно долучився до цієї роботи, є Вікторія Хрістова-Синявська. Вона одразу розповіла родині і друзям, і ті – теж допомогли, хто чим зміг.

/Вікторія Хрістова-Синявська, допомагала в організації свята
Моя дитина теж долучилася. Ми вдома робили ревізію іграшок, то він з великою радістю віддав свої іграшки, якими він вже не грається/

Не один рік поспіль виконує в аналогічних заходах організаторську функцію і Олександр Кісільов. Говорить, допомагати дітям приємно, тому радить долучитися до благодійництва всім полтавцям.

/Олександр Кісільов, допомагав в організації свята
Хотів би звернутися до жителів м. Полтава, якщо є можливість якісь речі непотрібні для них, і якщо вони гарної якості – звертайтеся в Ленінський райвиконком, 209 кімнату, і ми раді будемо їх передати нашим дітям малозабезпеченим і дітям пільгових категорій Ленінського району/

З румбою і ча-ча-ча, з котиками і ангелами, з величезним ведмедем і доброю лисичкою та обов'язково – з Дідом Морозом і Снігуркою проводжала малеча оплесками рік, що минув. Насамкінець, всі отримали солодкі подарунки. У 2016 планують не збавляти темпів, і вже на Різдво влаштувати чергові гуляння.

Стрічка новин