Сьогодні Україною ніби прокотилася снігова лавина

Сьогодні Україною ніби прокотилася снігова лавина. Нею з самого ранку почало накривати і Полтаву. Одразу ж у місті почали працювати і комунальники. Які мінуси, окрім тих, що на термометрі, зненацька застали місцевих – дізнавалися наші журналісти.

З самого ранку Полтаву засипало снігом. На боротьбу з ним одразу направили 3 соле- та 6 піскорозкидачів. Вони лише посипали вулиці. До 17 вечора у місті сталося до 10 ДТП, але поліція не пов'язує їх з погіршенням погодніх умов. В області – 2 аварії з травмованими. Загалом, говорять рятувальники, ситуація стабільна.

/Володимир Салогуб, нач. ГУ ДСНС Полтавщини
У всіх районах Полтавської області зафіксовано погіршення погодніх умов у вигляді випадання снігу. Станом на 15 годину надзвичайних подій, пов'язаних з погіршенням погодніх умов, не зареєстровано. Підрозділи Полтавщини працюють у посиленому варіанті несення служби і готові до виконання дій за призначенням/

У погіршенні погодніх умов полтавці не побачили жодного мінусу. Після тривалого і аномально теплого грудня саме сніг створив їм новорічний настрій.

/Надія, полтавка
Погода просто чудова. Це такий дарунок нам під Новий рік. Аби тільки протримався сніг/

/Ольга, полтавка
Настрій уже набагато кращий, коли сніг з'явився/

/Дмитро і Анна, полтавці
Чудово. Новорічний настрій. Йдемо за дитиною. Будемо зараз на санках катати/

Вночі у місті працюватимуть 13 щіток на базі трактора МТЗ, які остаточно зчищуватимуть суміш снігу, солі та піску. Комунальники обіцяють навіть 4 аналогічих щітки для розчищення тротуарів.

Стрічка новин