Поліція відзначає тих хлопців, які їм допомагають вночі ловити злочинців

Поліція називає їх своїми помічниками. Це громадськое формування «UPC патруль Полтава». Організація створена на базі одного з автоклубів Полтави та діє виключно на власному ентузіазмі її членів. За активну позицію у виявленні злочинців поліція відзначила представників громадського формування.

Батальйон патрульної служби готується до виходу на вечірнє чергування. Разом з поліцейськими інструктаж слухають бійці Нацгвардії та представники громадського формування «UPC Patrol Poltava». Саме завдяки цим хлопцям, зазначає заступник начальника поліції Сергій Альошкін, вдалося розкрити не один злочин, серед яких – затримання осіб, які виготовляли та продавали наркотики. Плюс викриття злочинця на прізвисько «Скутерист», який крав особисті речі з автівок полтавців.

/Сергій Альошкін, заступник начальника ГУ НУ у Полтавській області
Затримання ряду злочинців, які скоювали крадіжки в нічний час по Полтаві, займалися розбором транспортних засобів, і завдяки нашим помічникам злочинці були затримані і передані правоохоронним органам/

За ці та інші випадки керівництво поліції і відзначило хлопців почесними грамотами. Громадське формування «UPC Patrol Poltava» створене на базі одного з автоклубів, розповідає його засновник Дмитро Кустуров. До складу входять переважно студенти та вже працюючі хлопці до 30 років. Вирішили патрулювати вулиці міста, оскільки в нинішній ситуації сил правоохоронців інколи не вистачає.

/Дмитро Кустуров, керівник ГФ «UPC Patrol Poltava»
Зона АТО є. Багато правоохоронних органів задіяно там. Все задіяно на Схід. Ми вийшли на допомогу. Пішли результати, хоча мало хто сподівався, але пішли результати. Потім вирішили зареєструватися. Поліція допомогла, посприяла/

Артем Бурда – один з активних представників формування. Говорить: вступив до лав патруля через власні переконання. Закликає це зробити й інших хлопців, яких хвилює правопорядок у нашому місті.

/Артем Бурда, член ГФ «UPC Patrol Poltava»
Не будьте байдужими, виходьте і допомагайте! Я розумію, що ми не можемо заробітну плату давати людям і ще щось, але духовно і морально ми отримуємо більше від того, що допомагаємо іншим людям, чим просто сидіти вдома/

Загалом, зазначають в поліції, вони плідно співпрацюють з декількома формуваннями, серед яких «UPC Patrol», Явір-2000 та організації, створені з представників українського козацтва.

Стрічка новин