Петра Блажівського викрали

Петра Блажівського викрали. Така заява надійшла від його брата. Саме через це він і не приходить на суди. У зв'язку з такою ситуацією прокурори будуть подавати клопотання про перерахунок майже 10 мільйонів гривень застави до державного бюджету. Як пройшло сьогоднішнє засідання, дивіться у наступному сюжеті.

Вже вдруге екс-начальник ДАІ Петро Блажівський не прийшов на суд. Його звинувачують у вимаганні та отриманні хабарів від своїх колег. Прокурор вважає, що обвинувачений свідомо ухиляється від суду. Натомість родичі Петра Блажівського переконані, що його викрали. Про це заявив брат. Злочин ніби-то стався 22 грудня о 5-й годині ранку. Саме через це він і не прийшов на суд цього дня. Та в ході досудового розслідування факт викрадення не підтвердився, розповідає прокурор Віталій Бойко.

/Віталій Бойко, прокурор
Проведено обшуком житла, де він проживав, допитом всіх осіб, які проживали. Крім того, вилучено відеозаписи, де чітко зазначено, що нашого обвинуваченого ніхто не викрадав. Ніхто нікуди його не вивозив/

Через це прокурор подає клопотання оголосити Петра Блажівського у розшук. Суддя задовольняє.

/Віталій Микитенко, суддя
Керуючись статтями 333, 335 КПК України, суд постановив: оголосити в розшук обвинуваченого Блажівського Петра Ілліча, проведення якого доручити прокуратурі Полтавської області та УСБУ в Полтавській області/

У зв'язку з відсутністю обвинуваченого гроші, які внесли заставою, під загрозою.

/Віталій Бойко, прокурор
Усі підстави є, щоб дані грошові кошти (близько 10 мільйонів гривень) були зараховані в дохід держави/

Це можна було б вирішити вже на цьому засіданні, але через відсутність захисників зробити це не можна. Прокурор ситуацію називає затягуванням процесу. Розгляд справи вкотре перенесли – на 28 грудня – для вирішення заявлених клопотань.

Стрічка новин