Ще дві родини наших земляків, загиблих в АТО, отримали квартири

Сьогодні у Супрунівці Полтавського району вручили ключі від новеньких квартир двом родинам загиблих учасників АТО. У даному випадку – на благодійних засадах. Загалом на Полтавщині за державний кошт сім'ї атовців отримали 21 квартиру, ще 5-ть – за рахунок грошей з місцевих бюджетів. Подробиці – у сюжеті.

Людмила Карпенко – дружина загиблого учасника АТО. Жінка виховує 2-х дітей і проживає у Кременчуцькому районі, проте вже згодом може переїхати до Полтавського. У Супрунівці сім'я, яка давно потребувала поліпшення житлових умов, отримала двокімнатну квартиру. Радість від приємної новини, говорить Людмила Вікторівна, затьмарює пережита минулого літа втрата.

/Людмила Карпенко, дружина загиблого учасника АТО
Тому що ви розумієте, за яких обставин, для нас ця тема дуже болюча, але ми вдячні за підтримку/

Вдячні за те, що про них не забули, і у родині Рущаків із Глобинського району. Голова сім'ї Олександр Дмитрович втратив на неоголошеній війні 26-річного сина. До Супрунівки приїхав, щоб отримати ключі від однокімнатної квартири.

/Олександр Рущак, батько загиблого учасника АТО
У нас ще залишилось 5 дочок, вже дорослі, навчаються, працюють, спасибі велике, буде нам допомога/

Обидві квартири у новобудові родинам учасників АТО надали на благодійних засадах.

/Василь Шишкін, ген.директор Полтавського домобудівного комбінату
- Ми знайшли можливість зі своїх резервів виділити 2 квартири членам сімей загиблих учасників АТО. Це наші гроші.
- Тобто, це ваша власна ініціатива?
- Так, разом з ОДА/

Разом з новоспеченими власниками квартир оглянув житлову площу і губернатор Полтавщини.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Наше завдання сьогодні – вивчити умови проживання родин загиблих і спромогтися одним покращити умови, а тим, хто не має житла, – надати житло/

Ця робота, запевняє директор профільного департаменту Людмила Корнієнко, проводиться вже давно. На Полтавщині родинам атовців надали 21 квартиру, на це витратили 7 млн.грн. державних коштів, ще 5-ть квартир сім'ї отримали за рахунок грошей з місцевих бюджетів.

/Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА
28 квартир уже придбано і вручено, на сьогодні немає сімей загиблих учасників АТО, які перебувають на обліку, однак, ми це питання постійно моніторимо/

Стрічка новин