За 10 тисяч гривень, мобільний телефон та манометр двоє невідомих скоїли напад на пенсіонера у Карлівському районі

За 10 тисяч гривень, мобільний телефон та манометр двоє невідомих скоїли напад на пенсіонера у Карлівському районі. Правоохоронці встановили осіб, причетних до цього, та затримали їх. Як виявилося, на рахунку чоловіків – не лише пограбування старенького дідуся.

Двоє друзів у Карлівському районі вирішили отримати легку наживу. Один із приятелів знав точне місце, де без проблем можна поживитися грошима.

/затриманий
Він казав, що у сусідньому селі є дідусь, який все життя збирав гроші, і в нього мають бути гроші/

74-річний Володимир Федорович того вечора був вдома. Раптом, каже, почув, що хтось копирсається на його подвір'ї. Вийшов подивитися – нікого не помітив. Повернувшись в оселю, тривожне почуття не залишало його. І не дарма. Як виявилося, зловмисники вже були в його хаті.

/Володимир Федорович, потерпілий
Тільки встав з цього дивану, а він на мене ззаду як настрибне, і надавив мене. Я так думаю: можливо, дітвора. Пручатися почав, чую, він сильніший за мене набагато, і давить мене головою у диван/

Невідомі вимагали у пенсіонера гроші. Той, хвилюючись за своє життя, одразу сказав, де їх можна взяти. Наостанок непрохані гості прихопили ще кілька дорогих речей.

/затриманий
Взяли гроші, і на виході взяли телефон і якийсь апарат... манометр/

Щоправда, кажуть затримані, телефон та манометр викинули майже одразу. А от гроші розділили по-братськи. На пошуки зловмисників всі свої сили кинули карлівські поліцейські.

/Сергій Бейгул, начальник Карлівського відділу ГУ НП в Полтавській області
Для розкриття даного злочину було сформовано слідчо-оперативну групу з найбільш досвідчених працівників Карлівського відділу поліції. І мною особисто даний злочин був взятий на контроль/

Невдовзі грабіжників затримала поліція. Правоохоронці встановили, що чоловіки також причетні до скоєння низки інших кримінальних правопорушень на території району. Двох затриманих, а також їхніх двох спільників, підозрюють у скоєнні угонів, крадіжок та грабежів.

Стрічка новин