На Полтавщині триває робота із популяризації спорту та здорового способу життя

На Полтавщині триває робота із популяризації спорту та здорового способу життя. Про це йшлося на засіданні обласної комісії по контролю за станом спортивних споруд. Зокрема його учасники обговорили сьогодення полтавських стадіонів та їхню готовність до майбутнього футбольного сезону.

Розпочали засідання обласної комісії по контролю за станом спортивних споруд із доповідей про ситуацію із найбільшими стадіонами Полтави. Зокрема йшлося про їхню відповідність технічним нормам атестації футбольних клубів України в системі національної федерації на сезон 2016-2017. На стадіоні «Ворскла», розповідають представники однойменного клубу, цього року чимало коштів витратили на заходи з реконструкції трибун та футбольного поля.

/Ігор Гуриненко, технічний директор ФК «Ворскла»
Ремонт трибуни з частковою гідроізоляцією ми провели в цьому році. Це коштувало 625 тисяч гривень, заміна сидінь на трибунах – 1 млн 477 тисяч грн, ремонт теплотраси– 99 тисяч, ремонт і технічне обслуговування автоматичного поливу – 374 тисячі/

Цього року стадіон приймав матчі Єврокубків, а отже – отримав схвальні відгуки від закордонних експертів. Не порожнів у 2015-ому у Полтаві і футбольний майданчик «Локомотиву».

/Віктор Козін, директор ФК «Полтава»
За цей рік стадіон «Локомотив», на ньому проводили змагання першості України, перша ліга, дублюючі склади команд Прем'єр-ліги і U-19 як на «Локомотиві», так і на базі ФК «Полтава»/

У той же час, відзначає голова профільного управління Олександр Буцький, в області ведеться робота із популяризації спорту та здорового способу життя. Цьому сприяє відкриття нових спортивних майданчиків та стадіонів.

/Олександр Буцький, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА
Головою адміністрації спільно з нашим управлінням дано розпорядження – розробити програму співфінансування по розвитку спорту. Є перелік, є кошторис складений. Маю надію, що це буде співфінансування і місцевою владою, і Полтавською ОДА та радою/

Торкнулися на засіданні і теми підготовки спеціально відведених місць для проведення масових спортивних заходів для роботи в осінньо-зимовий період. Особливу увагу звернули на три райони: Карлівський, Котелевський та Миргородський.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію