10 мільйонів гривень застави, які внесли за екс-начальника ДАІ Петра Блажівського, під загрозою

10 мільйонів гривень застави, які внесли за екс-начальника ДАІ Петра Блажівського, під загрозою. Обвинувачений не прийшов в суд. Таке сталося вперше, але адвокати про причину відсутності чоловіка нічого не знають. Яке рішення виніс суд та що чекає на Петра Блажіського, дивіться у нашому сюжеті.

Вперше на судове засідання не з'явився екс-начальник ДАІ Полтавщини Петро Блажівський. Його обвинувачують у вимаганні та отриманні хабарів від своїх підлеглих. Адвокат не в курсі, чому підзахисний не з'явився на суд. Говорить: востаннє бачив його на попередньому засіданні. В зв'язку з відсутністю Блажівського прокурор Віталій Бойко подав наступне клопотання.

/Віталій Бойко, прокурор
Прошу суд моє клопотання щодо встановлення його місця перебування, щодо приводу на наступне засідання. Даний привід покласти на працівників СБУ та прокуратури – з подальшою метою оголошення його в розшук та повернення в дохід держави в сумі близько 10 мільйонів гривень/

З цим категорично не згодний адвокат обвинуваченого.

/Ігор Корєньков, адвокат
На даний час у нас немає 100% даних про те, що мій підзахисний ухиляється від явки до суду. Банально його міг збити автомобіль, чи він міг потрапити у лікарню. Немає з ним зв'язку. Тому вважаю, що це клопотання передчасне/

Суд частково задовольнив клопотання прокурора. Було ухвалено на наступне засідання застосувати примусовий привід до Петра Блажівського. В свою чергу СБУ Полтавщини надано доручення встановити знаходження особи екс-начальника ДАІ. Це мають зробити до наступного засідання, яке відбудеться вже 25 грудня.

Стрічка новин