Каналізаційні люки як спонсор гарного відпочинку

Каналізаційні люки як спонсор гарного відпочинку. Компанія друзів, у яких закінчилися гроші на випивку, викрала у Київському районі Полтави три люки. Утім здати їх на металобрухт не встигли. Чому, дивіться далі.

Із Нових Санжар до Полтави ці троє молодиків приїхали відпочити. Проте, як виявилося, не розрахували із грошима. Вихід знайшли у буквальному сенсі на дорозі.

/затриманий
Як прогуляли всі гроші, заїхали, зняли пару люків, три люки зняли, хотіли продати і погуляти ще/

До пункту прийому металобрухту хлопці не доїхали. На заваді цьому стали поліцейські.

/Андрій Фесенко, старший лейтенант поліції
Під час несення служби на автодорозі Київ-Харків приблизно о другій годині ночі за порушення правил дорожнього руху був зупинений автомобіль ВАЗ «Калина». У даному автомобілі знаходилося 3 особи. При огляді багажного відділення було встановлено, що особи перевозили 3 каналізаційних люки/

Автомобіль затриманих та люки вилучили. За даним фактом слідчим відділення поліції в Київському районі Полтави було розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб). Відповідно до неї, зловмисникам загрожує покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до п’яти років.

Стрічка новин