У Полтаві нагородили юних художників

У Полтаві нагородили юних художників. У році, що минає, учні арт-студій та гуртків брали участь у різних конкурсах. Переможці та лауреати отримали подарунки. А із кращих робіт склали календар на 2016. 


/Я навчаюся в АРТ-студії «Художник» у прекрасного викладача Юрія Бернадського, навчаюся уже третій рік.../

Роботи цієї дівчинки та інших діток у залі цього року прикрашали зали Галереї Мистецтв імені Миколи Ярошенка. Вони – переможці і лауреати художнього конкурсу «Малюю планету – малюю майбутнє моєї країни», який проводили іще влітку. Хай не під подушку, та до Дня святого Миколая усі вони отримали календарі на наступний рік із їх малюнками. А ще – подарунки від «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби.

/Віра Кальник, голова «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» імені А.Кукоби
Ми даєм можливість нашим діткам приймати участь і виявляти себе, а потім вони будуть, може, брати участь у Києві, а може, ми отримаємо кращих із кращих художників/

Хай не всі вони стануть знаними художниками, підтримка та визнання потрібні кожному – і старшим, і меншим.

/Ярослава Кучерук, завідуюча відділом декоративно-прикладного мистецтва МАМ ім. Раїси Кириченко
Заохочувати, звичайно ж, потрібно, адже це дає нове натхнення, нову наснагу, діти з більшою зацікавленістю, з більшою охотою працюють і досягають нових успіхів/

Фонд імені колишнього мера Полтави існує уже більше 20 років, його завдання, кажуть головуючі, – виявляти таланти. До усіх свят, які полюбилися дітям, він влаштовує заходи із подарунками. Заохочує не тільки юних художників, а усіх, хто виявляє хороші результати у будь-якій сфері.

Стрічка новин