Новий рік надзвичайники Полтавщини зустрінуть з новим керівником

Новий рік надзвичайники Полтавщини зустрінуть з новим керівником. Сьогодні особовому складу представили начальника Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій. Ним став Володимир Салогуб. Де працював до цього та які плани ставить перед собою новопризначений керівник рятувальників – дивіться у нашому сюжеті.

За цей рік в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій змінилося три керівника. Останній – Віктор Дейнега, якого призначили півроку тому, був звільнений за згодою сторін.

/Віктор Дейнега, екс-начальник ГУ ДСНС Полтавщини
За цей період я полюбив весь колектив, відчував вашу підтримку, і тому всім вам велике спасибі за спільну працю/

Нині ж керівництво з Києва представило полтавському особовому складу нового начальника. Ним став підполковник Володимир Салогуб. Обіцяє: завдання, які стоять перед службою, виконувати якісно та своєчасно.

/Володимир Салогуб, начальник ГУ ДСНС Полтавщини
Перше – недопущення проявів корупції, боротьба з нею та її повне викорінення. Друге – забезпчення особового складу підрозділів області форменним одягом, бойовим одягом, пожежно-технічним озброєнням та аварійним обладнанням/

І третє, говорить, – забезпечення рятувальників паливно-мастильними матеріалами. В керівництва ж області до новопризначеного очільника надзвичайників є свої вимоги.

/Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА
В мене буде до вас прохання особисте. Я розумію, що кожен з вас працює в такій службі, що являється надзвичайною, але необхідно обов'язково заохочувати тих хлопців, які працюють безпосередньо на ліквідації наслідків. Вони повинні максимально бути відзначені/

Володимир Салогуб народився в Лубнах. Тут і почав кар'єру надзвичайника. До призначення начальником Головного управління очолював оперативно-координаційний центр при ДСНС Полтавщини.

Стрічка новин