На Миколая – у лікарні

На Миколая – у лікарні. Але з ялинкою, новорічними прикрасами, казковими персонажами та подарунками. Полтавським дітям, які нині лікуються у різних медзакладах, також створюють святковий настрій. Традиційно напередодні Дня Святого Миколая їх навідують посадовці.

Півторарічна Даринка з мамою переддень свята проводять у лікарні.

/Аліна, мама
Запалення нирок. Уже два тижні лікуємось/

Дівчинка приймає різноманітні ліки, антибіотики. За цей час, зізнається мама, до лікарняного способу життя призвичаїлись.

/Аліна, мама
Я б не сказала, що тут дуже важко. Номально. Вже звикли. Найважче – сон, бо інші дітки бігають/

Аліна сподівається, що незабаром разом із донькою нарешті повернеться додому. А поки що передсвятковий настрій приносять їм до лікарні.

/Наталія Кінаш, головний лікар Полт.обл.дитячої клінічної лікарні
Святкові будні відрізняються тим, що завжди передбачаю в сметі лікарні на харчування дітей на Новорічні та різдвяні свята додаткове харчування. У вигляді солодкого – яке можна застосувати. Також наряджаємо ялинки, прикрашаємо палати – звичайна робота, яку ми і робимо вдома/

Прикрашена ялинка, дощики та іграшки у коридорі. А маленькі пацієнти – в імпровізованій глядацькій залі. Напередодні Дня Святого Миколая їх вітає творчий колектив «Полтавські балаболки».
Щороку до них приєднуються керівники області. І традиційно приходять із подарунками, серед яких – завжди солодощі. Батько двох дітей, Олександр Біленький аргументує це просто.

/Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради
Так склалося, що дітям подобається щось солоденьке. Мабуть, глюкози не вистачає у певний період/

Але погоджується із зауваженням журналістів, що дарувати дітям, які мають алергічні та інші захворювання цукерки, не досить доречно.

/Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради
Вона досить шаблонна –підготовка до дарування подарунків, на жаль. Але в подальшому, я думаю, ми запитаємо батьків, які подарунки вони хочуть бачити на те чи інше свято. Я з Вами згоден, в подальшому ми урізноманітнимо подарунки для дітей/

Маленьких пацієнтів розважали виставою та конкурсами. І бажали якнайшвидшого одужання.

Стрічка новин