У Полтаві троє чоловіків поцупили 100 метрів телефонного кабелю

У Полтаві 3 чоловіків поцупили 100 метрів телефонного кабелю. Своїми діями вони завдали шкоди на 25 тисяч гривень. Та віднести отриману мідь до пункту прийому металобрухту не вдалося. Дорогою їх затримали правоохоронці. Про обставини здійснення крадіжки - далі у нашому сюжеті.

15 грудня близько 2-ої години до поліції Полтавщини надійшло повідомлення про обрив телефонної лінії в одному з районів міста. У ході огляду місця події правоохоронці виявили відкритий люк шахти, з якого був викрадений телефонний кабель. Після – майже одразу затримали 3 чоловіків 27, 29 та 50 років. Уже під час допиту фігуранти пояснили, як все було.

/затриманий
Я довгий час працював на Укртелекомі, і прийшли до мене сусіди, у яких було скрутне становище по грошах. Запитали мене: «Де можна збагатитися?». Я сказав, що підіть кабель витягніть/

Далі на запитання «чи піде він з ними» чоловік відповів, що так. Прихопили з собою пилку по металу, викрутки та інше обладнання.

/затриманий
Перед тим, як піти на музей Панаса Мирного, ми вживали спиртні напої в «Панянці», навпроти «Конкорду». Потім, повертаючись додому, відкрили 2-3 колодязі, вирізали кабель і відтягнули його в гаражі/

Та приховати викрадене не встигли – дорогою їх затримали правоохоронці. Чоловіки викрали більше 100 метрів телефонного кабелю, чим завдали збитків на понад 25 тисяч гривень.

/Олександр Терела, начальник Октябрського відділу поліції м.Полтави
Працівниками поліції м.Полтава було затримано 3 громадян, які займалися викраденням кабелю Укртелекому. Даний кабель вони згодом випалювали та отримували з нього мідь. На даній карті відображене, де саме скоювалися крадіжки. Переважна більшість крадіжок скоєні в Октябрському районі, але ж є випадки скоєння їх в Ленінському та Київському районах міста Полтава/

За попередньою інформацією, мідь, отриману з кабелю, чоловіки здавали до пунктів прийому металобрухту, а кошти ділили між собою. Також поліцейські встановили, що двоє із затриманих здійснили подібну крадіжку по провулку Першотравневому ще у серпні. Тоді вони поцупили більше 50-ти метрів кабелю. За даними фактами розпочаті кримінальні провадження. Зараз зловмисникам загрожує до трьох років ув’язнення.

Стрічка новин