Іще гірше, ніж торік – покращення у галузі спорту на Полтавщині не передбачається

Іще гірше, ніж торік – покращення у галузі спорту на Полтавщині не передбачається. «Зберегти б те, що маємо», – кажуть в обласній раді. На відповідній комісії новообрані депутати говорили, як в умовах оптимізації не знищити спортивне життя, яке і без того ледь жевріє. 

Їх стало уполовину менше, ніж у попередні роки. Членів постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму наразі шестеро. Зате вони знають, про що говорять, запевнив новий голова, бо всі – люди зі спорту.

/Олександр Алексюк, голова комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму Полтавської ОР
Є і Сазонов Олег Юрійович, який на днях буквально став Заслуженим тренером України, Віце-Президент із греко-римської боротьби України. Я чемпіон області по футболу, а всі інші – це потроху: підводне плавання, самба, вільна боротьба/

Найперше питання порядку денного першого засідання комісії нового складу – як не закрити дитячу спортивну школу «Молодь», на рахунку якої – підготовка футболістів-чемпіонів. Фінансування у ній – до кінця року, далі, як вихід із проблеми – об'єднання з іншим закладом.

/Геннадій Жуков, директор дитячо-спортивної школи «Молодь»
На папері школа «Молодь» буде, а практично її хочуть передати, як оптимізація. Нам кажуть: ідіть ви до «Горпинко...», тренерів ми забираємо. А тренери туди не хочуть, там зовсім інша специфіка підготовки футболістів. Нам треба, якщо це можливо, щоб школа була під областю, нам потібні ставки тренерів, а спонсорські і все інше ми знайдемо самі/

На комісії домовились: спробують зберегти і кількість юних спортсменів, і тренерський склад на Полтавщині у хоча б такому ж складі, як і минулого року. Покращення у галузі туризму і спорту поки не прогнозують. Кажуть, у першу чергу грошей перепаде олімпійським видам спорту.

Стрічка новин