Полтавець допомагає створювати живі пряники

Полтавець допомагає створювати живі пряники. Для цього він вручну вирізає їх форми із дерева. При цьому відкидає будь-які сучасні технології. Тільки ручна праця, стародавні інструменти і знання символів, говорить Володимир Маркар'ян. Більше того – умілець на замовлення робить пряничні форми для цілих підприємств. Як йому вдалося старовинне ремесло знову повернути до життя – дивіться далі. 

Полтавець Володимир Маркар'ян знає, як приготувати справжнісінький і живий пряник. Різьбяр, який 10 років виточує форми для цього солодкого десерту і з дитинства витинає по дереву, відкидає будь-які сучасні інструменти.

/Володимир Маркар'ян, автор виставки
Можна взяти цей фрезер – буде пилюка. Я показую, як автентично, традиційно різьбярі робили декілька стамесок, косяків. Вони брали шмат дерева і вирізали цю форму. І вона – жива форма. Тут немає ніякої комп'ютерної графіки. Це ручна лінія, вона жива/

Столичне підприємство має чималу колекцію форм від Володимира Маркар'яна. Десять років тому на ярмарку його представники звернулись до майстра із проханням зробити такі. Майстер вивчив питання і спробував. Далі пішла співпраця. Зараз до творчої роботи підключився і син майстра. Автор задоволений: автентичне ремесло, згадки про яке є і в Полтавському Краєзнавчому музеї, відроджується і йде у життя.

/Володимир Маркар'ян, автор виставки
Більше 200 форм, які зібрали по Полтавській губернії. І був надрукований альбом «Полтавські земські пряничні форми». Дуже цікавий альбом. І деякі форми – тут є їх реконструкції/

Цього разу у музеї імені Котляревського майстер представив свої роботи, виконані протягом останніх двох років. Усього їх 32.

Стрічка новин