Полтавці пам'ятають про земляків, які несуть службу у зоні АТО

Полтавці пам'ятають про земляків, які несуть службу у зоні АТО. Напередодні новорічних свят біцям 24-ї механізованої бригади, які нині знаходяться на 29-му блокпосту, поблизу Бахмуцької траси, відправлять кілька тонн харчів та теплих речей. Полтавки навіть пироги для захисників спекли, тож їм буде чим поласувати на свята. 

Це подвір'я жителів Розсошенець перетворилося на склад речей для бійців АТО. Таким чином господарі допомагають захисникам, вони не просто зберігають провізію, а й накопичують її. Сюди, на вулицю Крамського, 2-А, можно приносити продукти і теплі речі, які обов'язково потраплять до адресатів.

/Олександр Русін, голова ГО учасників АТО та волонтерів
На сьогоднішній день ми відправляємо 9-й караван, який складається із 2-х мікроавтобусів, у зону АТО будуть їхати члени нашої ГО, військові. Хочу подякувати полтавцям за допомогу, яку вони надають хлопцям на передовій/

Минулого разу, а було це наприкінці літа, представники громадської організації, багато яких самі є учасниками АТО, відвезли бійцям майже 10 тонн продуктів харчування та інших речей. Цього разу допомогу отримають у 24-й механізованій бригаді.

/Олександр Русін, голова ГО учасників АТО та волонтерів
24-та механізована бригада вже більше року знаходиться на бойових позиціях. Завдяки їй вдалося утримати Кримське, зараз вони обороняють підступи в районі 29-го блокпоста/

Нещодавно, розповідає Олександр Русін, знайшли надійних помічників. Допомагати атовцям зголосилися нотаріуси області.

/Ірина Гура, нотаріус
Хочу зазначити, що це не лише приватні нотаріуси, а й державні, жоден нотаріус області не залишився осторонь цієї біди/

Частину продуктів і теплих речей, які днями отримають бійці, зібрали жителі села Мачухи, зокрема, працівники центральної районної бібліотеки.

/Анна Овчаренко
директор Полтавської районної бібліотечної системи

- Зараз на Миколая попросили, сказали, що нам потрібно оце і оце.
- Що просили?

Ольга Степанюк
завідуюча відділом обслуговування центральної районної бібліотеки
- Що в кого є: картоплю, капуста, томати, салати, огірки консервовані/

Бібліотекарі навіть у ролі донорів побували, сподіваються, що їхня кров врятує не одне життя.

Стрічка новин