У 2016 правоохоронці слідкуватимуть за полтавцями за допомогою відеокамер

У наступному році правоохоронці слідкуватимуть за полтавцями ретельніше. Для цього встановлять відеокамери у центральних частинах нашого міста та на всіх в'їздах до нього. Які ще зміни у роботі поліції принесе 2016 – знають Юлія Козіна та Іван Козаченко.

З початку року на Полтавщині зареєстровано понад 20 000 кримінальних правопорушень. Тож правоохоронці говорять, що спостерігають сплеск злочинності, який становить 20%. Саме тому уже зараз вони визначили пріоритетні напрямки роботи у 2016. Першим, що планують запровадити, – call-centr, який опрацьовуватиме всі звернення громадян. Їх отримуватимуть оператори. Друга ланка системи – диспетчери.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській обл.
Кваліфіковані офіцери, які будуть керувати відповідними нарядами, щоб затримати злочинця за гарячими слідами, інструктувати громадян про те, що їм необхідно зробити. Також будуть передавати через електронну пошту відповідним черговим частинам на місцях інформацію про ту чи іншу подію, яка відбулася/

У цьому ж центрі працюватиме і кризовий штаб на випадок надзвичайних подій. Приміщення та необхідні програми вже підготували. Запустити call-centr планують уже у лютому наступного року. Ще один елемент у рамках попередження кримінальних правопорушень – відеостіна. На ній відображатимуться як переміщення Полтавою працівників поліції, так і осіб, до яких застосовано арешт. До того ж, правоохоронці зможуть спостерігати за місцями скупчення людей.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській обл.
По суті, маючи відеокамери і маючи додатковий ресурс, ми зможемо мати і фотопортрети злочинців. Програма має змогу відразу відстукувати нам і надавати інформацію про те, що та чи інша людина відповідає тому чи іншому портрету і він знаходиться в розшуку, і якого ми можемо затримати/

Окрім цього, на межі нашого міста встановлять відеокамери, які дозволять таким же чином відслідковувати і автомобілі. Пріоритетними для поліції у 2016 також будуть напрямки протидії дитячої, нарко- та організованої злочинності.

Стрічка новин