Полтавські правоохоронці боряться із наркотичним злом

Полтавські правоохоронці боряться із наркотичним злом. Лише за останній час в ході санкціонованих обшуків їм вдалося виявити кілька місць, де виготовляли та розповсюджували заборонені речовини. Більше про це – у наступному сюжеті.

Близько 20 адрес ймовірного вживання та розповсюдження наркотичних засобів перевірили полтавські правоохоронці в обласному центрі. Результат – не забарився.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
У ході санкціонованих обшуків на сьогоднішній день в місті Полтаві вилучено понад 2 кг перетертої коноплі, велику кількість опіуму ацетильованого, який використовується для виготовлення «ширки», як її називають в народі/

Так за однією із адрес поліція виявила справжню нарколабраторію у квартирі.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
В квартирі було обладнано все для того, щоб вирощувати коноплю в домашніх умовах, але не звичайну, а з насіння, яке він замовляв через інтернет із Голандії, створені всі умови: світло, тепло, волога, і в промислових умовах вирощував коноплю, яку реалізовував жителям міста Полтави/

За даним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтями 307 та 309 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів). Тривають слідчі дії.

Стрічка новин