У музеї імені Панаса Мирного відкрилася виставка «Новорічні подарунки своїми руками»

У Полтавському літературно-меморіальному музеї імені Панаса Мирного відкрилася виставка «Новорічні подарунки своїми руками». Свої творчі доробки для огляду надало понад 50 вихованців Палацу дитячої та юнацької творчості. Що з цього вийшло – можете побачити прямо зараз на власні очі.

Понад 300 робіт об'єднала одна виставка «Новорічні подарунки своїми руками». Однією з тих, хто створював для неї маленькі шедеври, є і Настя. Вона займається бісероплетінням 5 років. Обрала цей вид творчості, бо вважає його витонченим. Найбільше пишається на виставці роботою, яка дала їй змогу перейти на наступний рік навчання.

/Настя Бурсова, займається бісероплетінням
Ця робота виконувалася більше місяця. Спочатку знаходила ідеї, потім – підбирався матеріал, а вже потім – виконувалася робота. І вдень, і вночі/

До створення виставки долучилося понад 50 дітей. Всі роботи – унікальні і неповторні. Вони розкривають внутрішній світ кожної творчої особистості.

/Ольга Сидоренко, керівник гуртка шляхетного виховання «Ідеал» Полтавського ПДЮТ
Наші гуртки – це для наших дітей є віддушина, в якій вони знаходять себе, розвивають себе і знаходять якусь, можливо, моральну атмосферу, в якій їм хочеться творити. Кожна дитина – творча, кожна дитина – з своєю фантазією, але через велику зайнятість вони не встигають її розкрити. Ми допомагаємо їм у цьому/

Такі ялинки, листівки, блокноти та іграшки слугують не тільки прекрасним декором будь-якої оселі, а й чудовим подарунком до новорічних свят.

/Людмила Сидоренко, керівник зразкового художнього колективу гуртка «Господарочка» Полтавського ПДЮТ
Кожна робота несе заряд тої дитина, яка її виготовляла. Кожна людина, яка бере цю роботу, – вона відчуває тепло. Взагалі ці роботи можна носити, ними можна прикрашати оселю, можна вішати на ялинку, можна просто дарувати, а можна посміхнутися/

Всі охочі переглянути майстерність малечі та, можливо, чогось у них навчитися, аби порадувати своїх рідних, зможуть це зробити до кінця цього року у музеї Панаса Мирного.

Стрічка новин